• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Genel Sohbet Bölümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Premiere wechselt auf NDS ?

--------------------------------------------------------------------------------

Das glaube ich nie und nimmer :

------------------
    Wechsel des Verschlüsselungssystems
    Nach uns vorliegenden Informationen stellt Premiere Überlegungen an, das aktuelle Verschlüsselungssystem Nagravision aufzugeben und verhandelt mit dem Anbieter NDS. Sofern ein Wechsel vorgenommen werden würde, so könnten die aktuellen CI-Module/Kartenleser und auch die Abokarten nicht mehr genutzt werden.
    NDS Group plc (NASDAQ:NNDS) ein Unternehmen im mehrheitlichen Besitz der News Corporation , bietet system-offene Komplettlösungen für Technologie und Services zum Einsatz bei digitalen Pay-TV Plattform- und Contentanbietern.
    (Quelle : HH:Fremdlink entfer arkadaşlar bi alman sitesinden bana gelen mail de bu yazılıydı.acaba premıere sistem mi değiştiriyo almancası olan varsa ne demek acaba beni aydınlatabilirmi?

Yorum yap

• Next 7500 Dapcİ 1.80 Alman Prİmera İzlİyorum

arkadaşlar Alman Primera paketini sabah saat 08.30 itibarı ile izliye biliyorum NEXT 7500 DAPCI 1.80 FİBER KLAS antenle fakat yayın sinyali biraz düşük
      VU+UNO-DM 800 CLON SİM 2.01- 106 CM SABA-ÇİFT ÇANAK 4 UYDU-42,13,9,7 DERECE

Yorum yap

• Next 7500 Dapcİ 1.80 Fİber 23.5 Astra Nagra Okkk

Arkadaşlar NEXT 7500 DAPCİ 1.80 Fiber ile 23.5 ASTRA uydusunu devamlı izliyorum NAGRA lar ok ama yayın sinyali düşük ginede yayınları normal izliyorum MAHİDİ

Yorum yap

• Next 7500 Dapcİ 23.5 180 Fİber Nagra Okkk

dunkes:
          mahidi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar NEXT 7500 DAPCİ 1.80 Fiber ile 23.5 ASTRA uydusunu devamlı izliyorum NAGRA lar ok ama yayın sinyali düşük ginede yayınları normal izliyorum MAHİDİ

Yorum yap

• arkadaşlar bende 90 çanakla astra uydusunu buldum ama gerçekten bazı kanalları bulamıyorum sinyal çok zayıf astra premierleri nasıl izlerim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• 90cm ile alamazsın premierleri...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tüm firmalarda ihmal mahidi

arkadaşlar gerçekten dijital cihaz ve bilgisayar çok mükkemmel ama NEXT Daha başka kullanım açısından yıllardır kullanıyorum ama son olarak diğer ürünler satılsın diye tüm firmalar çoğu cihaza yeni yazılım çalışması yapmiyor MAHİDİ TŞK Ler

Yorum yap

• mahidi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar gerçekten dijital cihaz ve bilgisayar çok mükkemmel ama NEXT Daha başka kullanım açısından yıllardır kullanıyorum ama son olarak diğer ürünler satılsın diye tüm firmalar çoğu cihaza yeni yazılım çalışması yapmiyor MAHİDİ TŞK Ler
                  Başka firmalarla Next'i bir tutma. Üretimi 4 yıl önce biten bir cihaza bile hala destek veriliyorsa bu durumda Next'i ayırman gerekir.

Yorum yap

• astra19 uydusundaki premiere

arkadaşlar astra uydusunda yeralan premiere paketini izlemek için verien keyleri nextplus larda hangi satıra girmeliyiz
                    NEXT YE 2000 DPCISPLUS+MOTORLU ÇANAK(1,50) + ATLANTA G3 SMARTBOX+SPYBOXS11 4K + DSMART +DİGİTÜRK +TÜRKSAT HELLASSAT... ASTRA...EUTELSAT16...HORDBIRD..................HİS PASAT....GEL KEYFİM GEL

Yorum yap

• Güncel softcam atıp açabilirsin..

Yorum yap

• Güncel keyler bunlar aşağıdaki şekilde girerseniz izleyebilirsiniz.
                        KEY 09: 3106C81AB3765D03
                        KEY 19: E99FEECA476F4E0D

Yorum yap

• premierleri 90 lık çanakla sakin bulutsuz havada nex 2000 cı ile seyreden arkadaş var.yer edirne uzunköprü

Yorum yap

• pazarcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            premierleri 90 lık çanakla sakin bulutsuz havada nex 2000 cı ile seyreden arkadaş var.yer edirne uzunköprü
                            arkadaşım ben adanadan 160 prabol çanakla şarb lnb ile sinyal kalitesi 71%45 zor alıyorum.senin dedigin gib 90 lıkla mümkün degil.

Yorum yap

• değerli mach 1 hocaya rica

:tr: değerli hocam 23.5 astra 1101 kabel dechusland 705b yazılımın emusuna yuklemenizi rica ediyoruz mahidi

Yorum yap

• sayın mach 1 rin dikkatine

bu gün saat 08.24te ricada bulunarak talep et tiğim bir sorunu ben parayla satacak halim yok ama ama bazı kendini bilmezlerin o şekilde cevap yazmaları bu foruma yakışmaz bunu size şikayet ediyorum MAHİDİ:bravo: :at: :tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X