• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YurtdiŞina GİtÇem Ne Getİrİyİm

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• YurtdiŞina GİtÇem Ne Getİrİyİm

Evet arakadaşlar önümüzdeki ay yurtdışına dubaiye gitçem dreambox getirmeyi düşünüyorum. çok ucuzmuş orda. sizce hangi modeli getiriym

Çin malı olmasın.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

bilgisayars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Evet arakadaşlar önümüzdeki ay yurtdışına dubaiye gitçem dreambox getirmeyi düşünüyorum. çok ucuzmuş orda. sizce hangi modeli getiriym
      ya hocam bana bir plazma getirsene oralarda ucuzmuş:ehehe:

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
      '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

dreambox 800 al bence ordan kendine arkadaşım birde kendini getir sağ sağlim başka birşey istemiyoruz hehe
        hayırlı yolculuklar
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Dostum ben 15 gün önce geldim Dubaiden,fiyatlar Türkiyeye göre çok ucuz.Dreambox 7020si - 240 euro,DM 500s - 100 dolar ,7025plus -335 euro.Ben oradayken daha DM 800 piyasaya çıkmamıştı o yüzden alamadım ve 7020 aldım.Bana PM at sana Dubaide adresini veririm,yoksa çok ararsın.Bence DM 800 al kendine ve en az 5 sene uydu cihazı hiç düşünme.Şu an Almanyada ki fiyatı 449 euro,Dubaideki fiyatı tahminen 380 euro.

Yorum yap

yeni bir model çıkçakmış dreabox ta 800 serisi sanırım çıkmışmıdır aceba orda.. bide hddli olarak ne alıyım ordan dreambox ne tavsiye edersiniz bide 8000 serisi diyolar 800 le 8000 serisi arasında ne fark var acaba

Yorum yap

dremabox çantada kolaylıkla geliyormu vergi falan isterlermi acaba.. plazma getirelemiyor boyut açısından diye biliyorum thy kabul etmiyor belli bir boyut üzerini... bu receiverlarda nasıl durum aceba

Yorum yap

evet cevaplarınızı bekliyorum

Yorum yap

bi arkadaşın mesajı :
                  """""""Daha bugün Dreambox DM7020si aldım, Londra'dan.. £200 ödedim (373 Euro - 613 YTL).

Umarım kazıklanmamışımdır...

Aldığım adam DM8000'lerin Eylül'de geleceğini de söyledi..."""""""

sanırım kazıklanmış biraz yukardaki fiyatlardan sonra

Yorum yap

asef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Dostum ben 15 gün önce geldim Dubaiden,fiyatlar Türkiyeye göre çok ucuz.Dreambox 7020si - 240 euro,DM 500s - 100 dolar ,7025plus -335 euro.Ben oradayken daha DM 800 piyasaya çıkmamıştı o yüzden alamadım ve 7020 aldım.Bana PM at sana Dubaide adresini veririm,yoksa çok ararsın.Bence DM 800 al kendine ve en az 5 sene uydu cihazı hiç düşünme.Şu an Almanyada ki fiyatı 449 euro,Dubaideki fiyatı tahminen 380 euro.
                    Arkadaşım özelin dolu galiba, oranın adresini ve telefonu yazarsan bizde sorup öğreniriz.
                    saygılar
                    alierman

Yorum yap

Dostum ben 15 gün önce geldim Dubaiden,fiyatlar Türkiyeye göre çok ucuz.Dreambox 7020si - 240 euro,DM 500s - 100 dolar ,7025plus -335 euro.Ben oradayken daha DM 800 piyasaya çıkmamıştı o yüzden alamadım ve 7020 aldım.Bana PM at sana Dubaide adresini veririm,yoksa çok ararsın.Bence DM 800 al kendine ve en az 5 sene uydu cihazı hiç düşünme.Şu an Almanyada ki fiyatı 449 euro,Dubaideki fiyatı tahminen 380 euro
                      alierman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım özelin dolu galiba, oranın adresini ve telefonu yazarsan bizde sorup öğreniriz.
                      saygılar
                      alierman
                      özel de mesaj yok hiç dolu değil... adres ve telefon bilgisini vermedi arkadaşta yokmuş sadece isim bilgisi var satellite center diye bir yer sadece uyducular varmış o semtte.... nassar quer semtindeymiş

Yorum yap

evet en mantıklısı
                        dm800HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X