• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

iso20000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm 9000 ultra xcam 7 kasım yazılımını nereden bulabılırım
    arkadasım aşağıdaki likte mevcut kolay gelsin saygılar...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=20893
    YÜRÜYOR
    yürüyor yalnız gidiyor
    hayatı vermedi can, ona
    kalbini dinledi gel dedi, ona
    dağ, deniz ve nehir
    düşündü gideyim
    mutlu etmedi bu dünya beni
    bulacakmıyım acaba bir yer
    ağrısız içine yatacağım
    bir toprak gitsem mi acaba
    olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

çok teşekkürler.

Yorum yap

favori kanal düzenlemesi apabilseydik çok iyi olurdu. haklı olarak en sevdiğim kanalların en üstte olmasını isterdim. inşallah bu konuda çalışma olur.
        saygılarımla

Yorum yap

ya bende 9000 ultra aldım. 2000x cıs plusu verdiğime pişman oldum,en azından color tuşuna bastığımızda renk ayarları yapabiliyorduk,şimdi ise timer zamanla ayarları çıkıyor.inşallah düzeltilir.

Yorum yap

arkadaşlar birde bu ultralara 2000 lerdeki gibi gbox eklenirse cihaz süper olacak. inşallah üstatlar bu isteklerimize cevap verirler

Yorum yap

next ye 9000 xcam ultra yeni yazılımda keyleri grerken harfleri next ye 8000 xcam daki gibi harfleri girelim ,audıoi,a gude,b, kırmızıi,c, yeşil.d, sarı,e,mavi,f, olsun birde nevcam 3 geri istiyoruz çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

kalaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                favori kanal düzenlemesi apabilseydik çok iyi olurdu. haklı olarak en sevdiğim kanalların en üstte olmasını isterdim. inşallah bu konuda çalışma olur.
                saygılarımla
                Liste düzenleme bölümüne tekrar bak Favori grup orada var.

Yorum yap

9000 ULTRA lara G BOX olsa gerçekten mükemmel bir cihaz. Kitlemelerin de ortadan kalkacağına inanıyorum.

Yorum yap

arkadaşlar gbox konusunda doktor hocam son noktayı koydu. 9000 ultra lara gbox yazılımın gerek olmadığını ve böyle bir yazılımında hiçbir zaman olmayacağını söyledi. ben artık 9000 ultarımı satışa çıkaracağım. benim için bir anlamı kalmadı. 8000 de kalsaydım daha iyiydi.

Yorum yap

Sana olacak diyenmi olduda bunları yazıyorsun ne yüzle ne hakla kendi serverından 1000 lerce dolarlık beleş yayın bakıyorsunuz 1 seneden fazladı cihazın kat ve kat üst değerinde başka serverlara newcamd free yada paralı girmek istiyorsunuz diye newcamdde eklendi aylarca çalışıp hala ver ver ver adam olun önce biraz sonra yazı yazın zırvalamayın

Yorum yap

helalsana doktor hocam bede kullanıyorum bu cihazı ılk zamanlarda bende acemilik cektım ama su anda bilinçli kullanım yapıldıgında mükemmel bır cihaz 9000 ultra saygılar mach1 hocama vetüm emegi geçen herkeze iyi aksamlar

Yorum yap

doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sana olacak diyenmi olduda bunları yazıyorsun ne yüzle ne hakla kendi serverından 1000 lerce dolarlık beleş yayın bakıyorsunuz 1 seneden fazladı cihazın kat ve kat üst değerinde başka serverlara newcamd free yada paralı girmek istiyorsunuz diye newcamdde eklendi aylarca çalışıp hala ver ver ver adam olun önce biraz sonra yazı yazın zırvalamayın
                          sayın doktor üslübunuza biraz dikkat ederseniz sevinirim. biz burada zırvalamıyoruz isteklerimizi söylüyoruz. yapıp yapılmayacağı sizin bileceğiniz birşey biz sorduk cevap bekledik ve sizde verdiniz. bir dahada bu konu hakkında bir yazı yazmam çünkü diğer açtığım konuda cevabını aldım. ve buradaki mesajımda arkadaşlara son olarak bilgi maksadında bir yazı idi. saygılar..

Yorum yap

yeni yazılımda ekolazir ve oyun istemiyoruz bunun yerine nevcam,1 nevcam,2 nevcam,3 donmadan çalışmasını diliyoruz

Yorum yap

benim istegim komandada tusun birine option funktionunu programlamalari ve yasilimi buna göre düseltilmesi.optionlu kanalarda kanal listesinde fazla kanal gözükmemesi icin bir kanalin arkasinda baska kanallar sakli olur.Premiere 19 derece deki Spor ve Direkt kanallarinda oldugu gibi.
                              saygilar selamlar

Yorum yap

Bilmiyorum yazıldı mı ama,
                                RCL "Yeniden Çağır"daki kanalların listesini nasıl sileriz?
                                Böyle bir ekleme olası mı?
                                Saygılar.....
                                [S][/S]Kazatacı[S][/S]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X