• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Geçmiş olsun @mpl

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Geçmiş olsun @mpl

Forumumuz Yöneticilerinden mpl arkadaşımızın serviste kullandığı Kartal marka aracı dükkanının önünden iki gün önce çalınmıştır. Buradan kendisine geçmiş olsun diyorum. İnşallah en kısa zamanda bulunur.

geçmiş olsun dostum

Yorum yap

En kısa zamanda bulunması dileklerimle gecmiş olsun.

Yorum yap

En kısa sürede umarım bulunur...
        İyice sapıttı bun insanlar açlıktan hırsızlık milletin malında parasında gözleri...Allah hepimizi korusun...

Yorum yap

geçmiş olsn

Yorum yap

Geçmiş olsun @mpl enkısazamanda bulunması dileğimle...

Yorum yap

Çok geçmiş olsun @mpl Allaha havele ediyorum bu kişileri.Mübarek günlerde bu iş yapılırmı
              yardım edebilecegim bir durum olursa haberim olsun.
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Geçmiş olsun...

Geçmiş olsun...
                Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

İnşallah bulunur.

Yorum yap

Suç cezasız kaldıkça masumlar yanıyor...

Geçmiş olsun diliyor ve en kısa zamanda ve hasarsız olarak bulunmasını temenni ediyorum. Yalnız bu olay bana bir fıkrayı hatırlattı. Ve sanırım bu fıkra yurdumuzdaki adalet sistemini yansıtıyor gibi geldi bana aslında.
                    "Temel ile dursun yolda ilerlerken elindeki çakı ile oynamakta olan temel çakıyı eline kaçırır ve elini keser. Biraz ilerdeki ağlık ocağında eline pansuman yaptırmak isteyen temel dursuna beklemesini söyler ve sağlık ocağına girer. Karşısına iki kapı çıkar birinde hastalıklar diğerinde yaralanmalar yazmaktadır. Yaralanmalar kapısından içeri girdiğinde karşısına yine iki kapı çıkar. Birinde et yaralanmaları diğerinde kemik yaralanmaları yazmaktadır. Et yaralanmaları kapısından içeri girer bir de ne görsün yine iki kapı daha. Birinde önemli yaralanmalar diğerinde önemsiz yaralanmalar yazmaktadır. Temel önemsiz yaralanmalar kapısından içeri girdiğinde kendisini sağlık ocağının dışında bulur. Dursun yanına gelen temele merakla sorar: Ne yaptın iyi ilgilendiler mi içerde deyince temel cevabı yapıştırır:
                    --İlgiyi bilmem ama organizasyon süperdi.
                    Sonuç olarak ülkemizdeki hırsızlık ve kap-kaç gibi olaylar adi ve önemsiz suç kapsamında olduğu sürece yakalanan suçluların hangi kapıdan girip hangisinden kaç dakika sonra çıktığını varın da siz düşünün. Yazıklar olsun haketmediği bir şeyi alanlara ve alanlara hakkını vermeyenlere. Yıllarca çalış didin dişinden arttır biriktir ve bir mal edin ama alan şerefsiz bunu sen nasıl kazandın diye bile düşünmesin. Ne de olsa mal canın yongasıdır derler.
                    Tekrar geçmiş olsun. Allah kimsenin başına vermesin.

İNSANOĞLU BİR KESİR İLE İFADE EDİLSE İDİ;
                    KESRİN PAYI NE OLDUĞUNU, PAYDASI İSE KENDİNİ NE SANDIĞINI GÖSTERİRDİ.
                    KESRİN PAYDASI BÜYÜDÜKÇE PAYIN DEĞERİNİN AZALMASI DA KAÇINILMAZDIR.

Sevgi İle...

Yorum yap

çok güzel bir fıkra dostum.mpl dosta sabır diliyorum umarım en kısa zamanda bulunur.saygılar.
                      BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Yorum yap

en kısa zamanda bulunması dileğimle
                        dostum geçmiş olsun...

Yorum yap

gecmis olsun hocam , su ramazan ayindada bu yapiliyor ya ne diyeyimki civisi cikmis bu dunyanin...

Yorum yap

Geçmiş olsun en kısa zamanda bulursun inşallah...
                            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Konuya duyarlılık gösterip cevap yazan yazmayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum,aramalar devam etmekte arkadaşlar henüz bir netice alamadık...
                              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X