• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu 8000 Cas Serisi Cihazlar Opos Ok

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu 8000 Cas Serisi Cihazlar Opos Ok

Arkadaşlar 8000 CAS(Matrix) serisi cihazlarda opos kart ok hepsi çalışıyor.Dervis hocam tarafından denenmiştir.

Gorûntude devamli bloke olma sorunu devam ediyor .
    mutlu mesut ailerede
    Bu benden size bir bilgi olsun
    Saygilarimla emirdagli

Yorum yap

mine5 açamıyorum eski frekansın üstüne yeni frekansı yazdım kanallarındördüde çıktı ama açılmıyor şifreleride kontrolettim doğru yumatu 8600 cas cı emu yüklü version M2.85B

Yorum yap

yeni yazılım var arkadaşım.03,11,2005 onu yüklemeyi deneyin
        www.ekolforum.com

Yorum yap

ben gayet memnunum cas cı cihazdan bazen açmıyor o zaman açıp kapatmak gerekiyor .ama en büyük problem -diseq motor ile kullanıyorum- opos takılı iken bazen sinyal seviyesi oldukça düşüyor .chaz açılıp kapatılınca yeniden düzene giriyor. modülde de 1220 pire cemil yuklu.

Yorum yap

Hangi yazılımla?

Cihazım 8700 CAS. uzun zamandır birçok kullanıcı gibi EMU yazılımlarla idare ediyordum. Bu yazılımlarda CAS görünmüyor ve de çalışmıyor ne yazıkki.

Şu aşamada modülü aktif hale getirmek için hangi orjinal yazılıma dönmem gerekiyor. Gömülü matrixi güncellemeye gerek varmıdır, varsa hangi versiyon?

Saygılar,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X