• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni yazılıma Kanal listenizi aktarmak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni yazılıma Kanal listenizi aktarmak

Yeni yazılıma kanal listenizi korumak için benim uyguladığım sistem şu şekildedir:
    1.http://www.ferguson-digital.eu/en/do...2E/Editor.zip/ bunu indirin
    2.ariva_3606_editor.exe çalıştırın
    3.file open dosya türünü .abs olarakdeğiştirin ve( cıhazınızdaki listeyi USB alın pc kopyalayın dump.abs nı sonra) dump.abs dosyası açın
    çıkan ekranda user data base'i seçin
    4.file export tıklayın açılan ekranda kayıt türünü .abs olarak seçin ve next minix hd yeni yazılımı seçin ve kayıt edin.
    5.kayıt edilen yeniyazılım.abs yi usb ile next minix hd ye alcode+bootloader seçip yükleyin kanal listeniz bu sayede korunmuş olacaktır.

yazılım yüklendikten sonra fabrika ayarları kanalları koru seçeneğini seçin
    emu tv sistem den 0000 ile aktif edin

Not,zaferof alıntıdır
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

arkadaşlar ben cıhazda hazırlamış oldugum listeyi bu şekilde yeni yazılıma aktardım bilginize

Yorum yap

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar ben cıhazda hazırlamış oldugum listeyi bu şekilde yeni yazılıma aktardım bilginize
      bunu ben beceremedim becerecek kaç kişi var bimiyorum bu karmaşıklığa ne gerek var alınan yedeği flaşa kaydetmeyen cihaza kaydettirme yazılımı verilmesi lazım.ancak o zaman her kullanıcı rahatlıkla yedeğini yükler yoksa bu şekilde kimse uğraşmaz.
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

tasarım üstad daha acıklayıcı ve resimle anlatabilir cıhazın usb eyle yazılım yerınden bu işlemi yapın usb ye kanal listesi dunp.abs secin ve başlatın okadar sevgiler

Yorum yap

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım üstad daha acıklayıcı ve resimle anlatabilir cıhazın usb eyle yazılım yerınden bu işlemi yapın usb ye kanal listesi dunp.abs secin ve başlatın okadar sevgiler
          şükrü kardeş onları çok denedik olmuyor yani flaşa yazmıyor

Yorum yap

Next Minix HD kanal yedekleme, kanal düzenleme, kanal yükleme resimli anlatım.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/3...yedek.pdf.html

Yorum yap

teşekkürler ..faydalı bir çalışma olmuş..
              deneyeceğim ben de..
              selamlar..

Yorum yap

hup11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next Minix HD kanal yedekleme, kanal düzenleme, kanal yükleme resimli anlatım.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/3...yedek.pdf.html
                böyle karmaşık kanal yedeği yüklenmesine yeniden düzenleme yapmayacaksan gerek yok doğrudan flaş belleğe alınan dump file abs dosyasını usb den allcode+boodloader modunda yüklemek yeterli

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X