• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cis super plus sürekli kendine boot atıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cis super plus sürekli kendine boot atıyor

normal yayınları izleken cihaz kendi kendini bootlama başladı. Birkaç boottan sonra cihaz açılıyor ancak 30 sn sonra tekrar boot atmaya başlıyor ve ön panelinde 88:88 gibi bir yazı oluşuyor. Arkadan elektriği kesip açtığımda tekrarlıyor. Cihazın düzeldiği bir anda son yazılımı attım ama değişen bir şey olmadı. Ağalar naapmalı?

x.box

kardeş senin cihaz servislik olmuş vakit geçirmeden servisin yolunu tutsan sorunun düzelir.....:trts:
    ( acı veriyorsa geçmiş bilki geçmemiştir )

Yorum yap

akarayel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      normal yayınları izleken cihaz kendi kendini bootlama başladı. Birkaç boottan sonra cihaz açılıyor ancak 30 sn sonra tekrar boot atmaya başlıyor ve ön panelinde 88:88 gibi bir yazı oluşuyor. Arkadan elektriği kesip açtığımda tekrarlıyor. Cihazın düzeldiği bir anda son yazılımı attım ama değişen bir şey olmadı. Ağalar naapmalı?
      Çanak giriş kablosunda kısa devre olabilir bir kontrol edin.....

Yorum yap

aynısı bana oldu bir arkadasın dediğini yaptım şimdi canavar gibi
        cihazı acıyorsun ana karta giden besleme kablosunu cıkar ve tekrar tak bende işe yaradı

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Çanak giriş kablosunda kısa devre olabilir bir kontrol edin.....
          evet muhtamelen kablodan
          :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

bende iki üc sefer tokatladım duzeldi.

Yorum yap

aynı sorun bende de oluştu ekran açılıyor ve hemen bot edip kapanıyor. ve sürekli aynı şeyi yapıyar. Yalnız betde sistem geri yüklerken oldu. Sorun aynımıdır. Selamlar.

Yorum yap

flaş gitti arkadaş

Yorum yap

yokn flaştan olsa hiç açılmaz
                  :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

Yarın servise götüreceğim. Artık sonucunu size bildiririm.

Yorum yap

Arkadaşlar servise götürdüm çözemediler İstanbul'a servise gidecekmiş. Hadi hayırlısı. Şimdilik Verilen yazılımdan istifade edemeyeceğiz.dunkes:dunkes:dunkes:

Yorum yap

dediğimi yapsaydınız keşke

Yorum yap

uynu alıcısını garantisinden dolayı açmak istemedim.Yoksa denerdim.

Yorum yap

fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            uynu alıcısını garantisinden dolayı açmak istemedim.Yoksa denerdim.
                            dostum kesinlikle servise götürün ve siz açmayın aksi halde servis hakkınız yok olur
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

cihazı teslim aldım. Yanlış yazılım atmadan kaynaklanıyor dedelir ama ben yalım atarken değilde cihazı fabrika ayarlarına döndürdükten sonra açılıp kapanmaya başladı. Neyse sağlam bir şekilde cihazımı aldım. hergangi bir ücrette talep etmediler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X