• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ultradakı sorun .....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Röleli Diseqc bulabilirseniz, daha sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Yorum yap

"röleli" diseq bunu aklımda tutacağım.tam tabiri bumu usta.."röleli"...

Yorum yap

Evet. Diğerlerine göre biraz fiyatı farklıdır.

Yorum yap

araştırdım internette bulamadım usta nereden bulabilirim ?

Yorum yap

Sayın takdoğan alttaki linkteki spaun marka diseq almıştım. Gayet memnunum tavsiye ederim.

http://www.hepsisat.com/pinfo.asp?pid=70

Yorum yap

İstanbuldaysan Perpayı falan bir araştır. Oralarda mutlaka vardır. Veya nebutv ile irtibata geç, sor onda da olabilir.

Yorum yap

hipzup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sayın takdoğan alttaki linkteki spaun marka diseq almıştım. Gayet memnunum tavsiye ederim.

http://www.hepsisat.com/pinfo.asp?pid=70
                teşekkurler hipzup bunun ozelliği nedir röleli olmasımı ? 57 ytl'de bayağı iyimiş ....:

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  İstanbuldaysan Perpayı falan bir araştır. Oralarda mutlaka vardır. Veya nebutv ile irtibata geç, sor onda da olabilir.
                  nebu tv'yi arayacağım ustat msn'leri var sitesinde..manisa merkezdeyim burada çok ta detaylı olan malzemeler yok.genelde sirkulasyonu çok olan aletler var...tavsiyene teşekkurler ustat...

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkurler hipzup bunun ozelliği nedir röleli olmasımı ? 57 ytl'de bayağı iyimiş ....:
                    Aslında DM500 'de sorun yaşadığım için almıştım. Röleli ve en iyi diseq olduğu söylendi. O yüzden bayağı iyi . Ben yağmurluğu ile birlikte karaköyden 65 YTL ye almıştım. Bütün cihazlarımda sorunsuz çalıştı. Sinyal seviyelerinde de olumlu sonuçlar veriyor.
                    Sevgilerimle.

Yorum yap

işin tuhaf tarafı apartmanın ortak 8 çıkışlı lnb'sinden bir çıkışıda ben alıyorum kimseye bi şey olmuyor sadece bana oluyor çok tuhaf ve ilginç bi durum.hepmi sadece bana olur anlamıyorum.değiştirdiğim diseq'in sayısı 4 olacak neredeyse.reciever da sorun yok.2 defada kablo değişti...1-2 ay sonra gene aynı oluyor..çıkan desiq'inde sağlam olduğunu söylüyorlar....

Yorum yap

Takdoğan kardeş;
                        Bu sorun yazılımdan kaynaklanan bir sorun olsa gerek.
                        Bende 2 mt. çanak var. Son yazılımdan önce Türksat ve Hotbird uydusunda % 90 civarlarında sinyal alıyodum ve yeni yazılımdan sonra sinyal seviyesi bayağı düştü.
                        Örneğin şu an Ntv izliyorum seviye sinyal % 72 Kalite % 61 yer İstanbul.
                        Ayrıca cihazı fabrika ayarlarına getirdikten sonra, motorlu çnakla uydu taradığım zaman sinyal algılayamadığı için uydularda durmuyor. Biliyorsunuzdur herhalde, daha önceden uydu kayıt yaprken donma oluyordu, bu yeni yazılımda o sorun giderildi, ancak sinyal seviyesi maalesef bayağı bozuldu.
                        Yine maalesef 9000 Ultra ya destek kalmadı herhalde. Ne yapalım böyle devam etmek zorunda kalacağız, ustaları beklemekten başka çözüm yolu yok galiba.
                        İyi çalışmalar.

Yorum yap

ustaların ultrayl ailgili bir ço konuya el atmalarını bekliyoruz dostum.....

Yorum yap

bende 2-3 ayda bir sinyalkaybolması yaşıyodum. anten dönüyomuş uyducu gelip düzeltiyo 20 kağıt alıyo gidiyo. sonra gene dönüyo gene düzeltiyo.....20 kağıt.....

Yorum yap

bilgisayars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bende 2-3 ayda bir sinyalkaybolması yaşıyodum. anten dönüyomuş uyducu gelip düzeltiyo 20 kağıt alıyo gidiyo. sonra gene dönüyo gene düzeltiyo.....20 kağıt.....
                              maalesef oyle :ehehe::trts:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X