• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar next2000hd tvde d-smart modulle çok donmalar oluyor emu ları kapattım hiç faydası olmadı sizlerden sorunun biran önce halledilmesini rica ediyorum yoksa 2yıl bu şekilde çekilmez .
    Emuları kapatmanın bir faydası zaten olmuyor. Eski yazılımları denemezi tavsiyi ederim.. Yazılımlar üzerinde çalışma varmış ama ne zaman olacağı belirsiz..
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• düzelmesini istediyimiz bir çok özellik var ama ilgilenen yok bu yazılımlar niye durdu anlamış deyilim next hd 2000 almakla hata yaptıgımı düşünüyorum

Yorum yap

• fonseca_123456 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        düzelmesini istediyimiz bir çok özellik var ama ilgilenen yok bu yazılımlar niye durdu anlamış deyilim next hd 2000 almakla hata yaptıgımı düşünüyorum
        slm en son yazılım ne zaman atın ve suan chz da bir çok özellikleri zaten düzeltildi 2000 hdtv almak konusunda dersen bana kalırsa bu chz bence bir çok chz dan daha güzel emin ol...düzeltilmesini istedigin konuları sırala bizler gerenken yerlere ulaştırırız emin ol arkadaşim

Yorum yap

• selam arkadaş next 2000 hd modül girişleri d-smarta çok geç açıyor bazı kanallarda kitlenme oluyor kendi gömülü modul güzel çalışıyor fakat oda hd kanalları açmıyor herhalde hd yi desteklemiyor bu hatalar inşallah giderilir selamlar.

Yorum yap

• Kanal Arama

Next 7500 cihazımda, turksat tanıtım kanalından network arama açık olarak arama yapınca çıkan kanal sıralaması, 2000 HD de neden aynı şekilde olmuyor? Kayıtlı TP sırasına göre sıralıyor. (Yine tanıtım kanalından, aynı eski şekilde arattığım halde..) Bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Yorum yap

• 2000 HDTV de bulunan turksat frekanslarının hepsini silip şebeke TP sini girip arama yaparsanız aynı şekilde dizer
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• next lerde uydudan guncelleme olayı olacaktı ama ne yazikki boyle bi şey olmadı guncelleme olması için daha ne kadar bekleyeceğiz birde bide kanal aramada sinyali olmayan kanalı neden tekrar yukluyor bide çok ağır kanal yukluyor
                ustatların buna bi el atması lazım gelmezmi tşkler

Yorum yap

• hdmı portundan kullanımda renk ayar özelliği çalışmıyor, Görüntü hdmı da daha net ve kaliteli yapılabilir(upscalling gibi), kanallar arası geçiş klasik 2000 lerden daha yavaş ve resim dondurma özelliği çalışmıyor.Kanal tarama yaparken çok yavaş hızlandırılabilir,

Yorum yap

• cccam 2.1.4 yazılımı yokmu ustalar

Yorum yap

• uysals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cccam 2.1.4 yazılımı yokmu ustalar
                      dogru cccam 2.1.4 eklensin, ama takintisiz (ecm time out´ta, caid´lerde (Videoguard sifreli HD´leri göstermiyor) felan onarimlar gerek. Yoksa resim kalitesi ile, alim gücü ile, vesairi ile cok güzel bir cihaz.
                      Selamlar

Bull 38

Yorum yap

• bende gömülü modülün hd kanallarını açmasını isyiyorum.

Yorum yap

• teletext daha önce yazılımla hızlandırılmıştı. ama teletext tekrar yavaşlamış.

Yorum yap

• cihazı kapattığımız kanalda ve uyduda açolmasını istiyorum

Yorum yap

• 1 Sevgili doktor,
                              Menüye basınca gelen küçük ekranda sd yayınların görüntüsü süper, ayna gibi. Tam ekran izlemek istemiyor insan o derece güzel. Tam ekran sd görüntünün biraz daha iyileştirilebilmesi için yapılabilecek (yazılım, donanım v.s.) birşey olabilir mi?
                              Sevgiler. 2)--------------------------------------------------------------------------------

2000 süper plus'ta menü olarak herşey çok mükemmel...yalnız gözü tuhaf gelen alt bilgi barının çok geniş olşu...birde eski 2000 lerde kanal listesini görmek için okey'e basıldığında ekran görüntüsü
                              sağ üst kısımda küçük şekilde idi....süperlerde bu sistemde mümkün olurmu acaba...

( buna yeni 2000 süper HD de dahil )

yinede doktor hocam teknik detayı daha iyi bilir....

3 son larak en önemlisi menü ve genel girafiklerde düzeltmeler ve iyileştirmeler yapılırsa iyi olur şimdiden saygılar ellerinize sağlı

Yorum yap

• next hd 2000 geleceye ve ilerliyen yllar için üretilmiş bir uydu diyorlar ama ben buna katımıyorum ben aldım ama bişman oldum uydu geleceyin uydusu olarak gösterilmesine ragmen bir kanalın yazısını bile yazamırorum harfler sıgmıyor saat ayarı tutmuyor gırafikler kötü durmadan kayıt hataları var buna benzer bir çok hata ve eksikliklerin olmasına ramen bence geleceye hazır görmüyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X