• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

roni10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba bu program gboxu destekliyormu? destekliyorsa nasıl?? resımle anlata abilirmisiniz?
    ؟؟؟؟؟

Yorum yap

roni10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ؟؟؟؟؟
      menüsünde GBOX desteği ve ayarları mevcut fakat GBOX serverde denemeyemediğim için bu konuda yorum ve açıklama şansım yok.saygılar

Yorum yap

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        @diksarp;resimlerde zaten newcamd serverler için işaretlenmesi gerekli yerler belirtilmiş bunun dışında newcamd server için ayar yok,örnek olarak formda verilmiş ''FREE SERVER SECSAT' serveri şu an kendim kullanıyorum bu serverde bile kanal geçişleri sorunsuz ,yine takıldığın bi sorun varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım.saygılar.

bu senin tercihin ve şahsi düşüncen....

bu program next 2000 x plus ve süper plus serilerinde card paylaşımında kullanılan NEWCAMD serverlerde sorunsuz çalışmakta.GBOX server deneme şansımız olmadığı için bu konuda yorum ve açıklama sansım yok.saygılar
        Açıklama için teşekkür ederim.

Yorum yap

cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          nasıl sıfır hata yaw ????? gboxda zap yaptığında kanal açması için uzunca bekliyon. bumu sıfır hata ? sharemax da hemen açıyor bunda bekliyorsun,
          dostum newcamd konumunda sıfır hata ile çalışıyor.bu programı yayınlıyan arkadaş günlerce denedikten sonra foruma koydugunu bilmiyorsun.gboxda hatası olup olmadıgını bilemiyorum.

diksarp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          öncelikle burda yazan herkese yetişip cevap yazdığın için teşekkür ederim.bazıları kendi yayınladığı bir program yada dosya için bile işine gelmeyen konulara cevap dahi yazmıyor.
          ben bu programı ücretli serverda deneyipde öyle yazmıştım.yani senin bahsettiğin gibi ücretsiz ve ortak kullanımlı bir server değil.tamamen kendime ait kullanıcı adım ve şifremin olduğu ücretli bir serverda denedim ve dediğim gibi bazı kanalları açmıyor.bilgisayarım ve adsl hattımdada problem veya eksik donanım olma ihtimalide yok zira Wsp de tüm kanalları açıyor.ben bahsedildiği gibi sorunsuz çalıştığını okuyunca denemek istemiştim ama olmadı.işte bu yüzden "sorunsuz süper çalışıyor" diyen arkadaşlarında yazılarını okuyunca acaba ben mi bir yerde yanlış yapıyorum diye soruyorum sizlere.
          resimli tarifinde de diğer menülerde (options,plugins v.s.) belki işaretlememiz yada işaretlemememiz gereken yerler gibi bazı ayarları olabilir diye onların anlatımı olsaydı daha iyi olurdu diye düşünmüştüm.saygılar...
          1.mesajdaki uygulamaları yaparsanız sorun olacagını zannetmiyorum.dün akşamdan beri sorunsuz izliyorum.
          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Ben ücretli serverda wsp ile camd3 (cs357) protokolden seyrediyorum, bu programı kullanma şansım varmı, camd3 destekliyormu.

Yorum yap

doruk1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben ücretli serverda wsp ile camd3 (cs357) protokolden seyrediyorum, bu programı kullanma şansım varmı, camd3 destekliyormu.
              malesef bu protokolu desteklemiyor istersen newcamd seçerek dene
              fakat çalışacağını sanmıyorum.saygılar

Yorum yap

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                menüsünde GBOX desteği ve ayarları mevcut fakat GBOX serverde denemeyemediğim için bu konuda yorum ve açıklama şansım yok.saygılar
                teşekkür ederim

Yorum yap

sayın atlas kardeşim proğramı denemek için kurdum resimli anlatımdakileri aynen uyguladım ve helen abone olduğum ücretli serveri olduğu gibi bu proğrama aktardım.iki gündür uğraşiyorum.tps-absat:VİESKAS.nova paketi:İRDETO.bu paketleri bir türlü açamadım.sebebini anlayamıyorum.zaman bulup bilgi verirseniz sevinirim.
                  BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                  ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

emeğinize sağlık

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın atlas kardeşim proğramı denemek için kurdum resimli anlatımdakileri aynen uyguladım ve helen abone olduğum ücretli serveri olduğu gibi bu proğrama aktardım.iki gündür uğraşiyorum.tps-absat:VİESKAS.nova pakati:İRDETO.bu paketleri bir türlü açamadım.sebini anlayamıyorum.zaman bulup bilgi verirseniz sevinirim.
                      nova için option bülümünden nova için hangi portu kıullanıyorsan o portu seçip yanınadaki ''enable'' yazan seçeneği işartleyip ''chid' bölümüne aşağıdaki verdiğim değerleri teker teker yazıp add tuşuna basacaksın ''auto detect ''tıklayacaksın çalışacak ''nova' paketi eğer yanlış portu seçersen çalşmaz,tps içinde cihazında ''ushuaıa'' kanalında'' tps auto' yaptıracaksın ve cihazında yeşil tuşa bastığında karşına gelen menüde ''HSIC EDİT''bölümünde tps için'' 20000 yada 20010' absat içinde 20800 yada 20810 'kanal
                      identini seçeceksin ayrıca option blümünde ''tps use emu''işaretli olacak multiler açmazsa multilerin üzerinde tps auto yaptırablirsin.nova paketinde s.sport ve filmnet kanalları çift geldiğinden bazıları açmaz ve de ssportlarda yayın olmayınca da açmayabiliyor bu olay yayıncı kuruluşla ilgili bir durum.saygılar
                      NOVA KANAL CHID LİSTESİ
                      0014-0015-002B
                      000E-003D-0064
                      0065-0066-0082
                      0083

Yorum yap

süper bir program.tavsiye ederim.donmasız izliyorum şu an.

Yorum yap

sayın atlas kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.nova paketi için verdiğin CHID bilgilerini girince açıldı.TPS ye gelince ben ücretli serverin paketleleri için açılmıyor diye yazdım yoksa tps oto yapınca açılıyor zaten,söz konusu paketlar hiç oto yapmadan şare maxs veya vsp de açılırken bunda neden açılmadığını anlamadım.verdiginiz bilgide olduğu gibi use emu işaretli zaten. tekrar teşekkürler.
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın atlas kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.nova paketi için verdiğin CHID bilgilerini girince açıldı.TPS ye gelince ben ücretli serverin paketleleri için açılmıyor diye yazdım yoksa tps oto yapınca açılıyor zaten,söz konusu paketlar hiç oto yapmadan şare maxs veya vsp de açılırken bunda neden açılmadığını anlamadım.verdiginiz bilgide olduğu gibi use emu işaretli zaten. tekrar teşekkürler.
                            tps yi HSIC EDİT'en kanal identini 20000 yada 20010 yap tsp kanalları açar ancak multiler açmaz.multilerede hiç bi ident girmeyeceksin.emudan mulitiler serverden de tps yi izlersin.istersen emu kapat bi dene kanal identlerini doğru girersen tps full açar multiler hariç serverden.saygılar

Yorum yap

evet hsıc kullanıyordum onda emu ile aynı anda çalımıyordu gbox bunda gayet iyi yapanların eline sağlık...

Yorum yap

teşekkürler

arkadaşlar bu forumda verilen tüm bilgilere ve bu bilgileri bizlerden esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz,kendilerinin bizleri aydınlatmaya devam etmelerini rica ediyor ,sağlık , mutluluk , bol kazanç ve başarılar diliyoruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X