• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın tasarım hocam şu an bazı markalarda polsatlar auto çalışıyor.next süper plaslarda yok.auto yapan cihazlardan bir tanesi bende mevcut.süper plaslar bu cihazdan kat kat üstün bi cihaz.polsatlar konusunda bir çalışma varmı.reklam olmasın diye marka belirtmiyorum.ama bir haftadır polsatları auto izliyorum.next tede olmaması için bir nedenmi var?
    geçen hafta bu sitede bazı marka cihazlara polsat auto yazılımı verildi.next 2000 süperlere niye verilmiyo bende anlamış değilim.umarım site yetkilileri bir açıklama yaparlar..nextlerde de polsat auto olması dileğiyle...

Yorum yap

• İrdeto2'yide bekliyoruz.identleri malum şu anda receiverlerimize uymuyor.Şifreleri forumda verildikçe keşke bizim nextte destekleseydi diyoruz.Eğer ki bir bir sürpriz yapılırsa çok müteşekkir oluruz.

Yorum yap

• ArkadaŞlar Next 2000 Cx SÜper Plus Cİhazİma Hangİ GÜncel Yazlilimi Atacam Ve Nasil Usb Atiliyor SÖylermİsİnİz TŞkr

Yorum yap

• mistik72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ArkadaŞlar Next 2000 Cx SÜper Plus Cİhazİma Hangİ GÜncel Yazlilimi Atacam Ve Nasil Usb Atiliyor SÖylermİsİnİz TŞkr
          Bulunduğun bölümü iyice araştır. Herşey var.

Yorum yap

• inşallah au polsatlar verilir
            dreamboxdestek

Yorum yap

• super pluslardaki Polsat autolarla ilgili bir cevabınız olacak mı Tasarım hocam

Yorum yap

• sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                super pluslardaki Polsat autolarla ilgili bir cevabınız olacak mı Tasarım hocam
                Bununla ilgili tek cevabım: Auto yapan şifreler yok ortada. Bunlar olsa zaten yazılım falan beklemenize gerek yok. Direk Softcam içerisinden hallolur bu iş

Yorum yap

• Bu yazılımı attım cihazıma. Cihazı açtığımda "Yeni STB mevcut. Alınsın mı?" diye bir uyarı alıyorum. Ben "İptal" deyip geçiyotum bu uyarıyı. "Evet" seçeneğine tıklarsak ne oluyor acaba? Bir de bu uyarıyı kapatmanın bir yolu var mı acaba?

Yorum yap

• cihaza reset atacaksın hazır kanal dosyası yükle

Yorum yap

• hazir kanal attıgım da tps auda acılmıyor denedim birdaha arattım sorun duzeldi
                      dreamboxdestek

Yorum yap

• @uzm@n

Söylediğinizi tam olarak anlayamadım. Başlangıçta çıkan uyarıya "Evet" dediğimizde reset atmış mı oluyorum?

Eğer öyleyse ilk önce kanal bilgilerini yedekle diyorsunuz herhalde.

Doğru mu anlamışım?

Yorum yap

• pavurya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          @uzm@n

Söylediğinizi tam olarak anlayamadım. Başlangıçta çıkan uyarıya "Evet" dediğimizde reset atmış mı oluyorum?

Eğer öyleyse ilk önce kanal bilgilerini yedekle diyorsunuz herhalde.

Doğru mu anlamışım?
                          Cihazın selameti bakımından o soruya evet tıkla ve kurtul.

Yorum yap

• Ben her seferinde iptali tıklayıp geçiyordum. Eveti tıkladığımda kanal listem silinecek mi? Eğer silinecekse şu an kanal listesini yedekleyip eveti tıkladıktan sonra tekrar yedeklediğim kanal listesini cihaza atabilir miyim?

Yorum yap

• Cihaz her reboot ettiğinde o soruyla karşılaşman doğal. Cihazını resetlemeden de kurtulamazsın. Kanal listenin yedeğini alıp, tekrar atamazsın. Çünkü stb uyumsuz mesajı verecek.
                              Deneyip, görmek size kalmış.

Yorum yap

• Resetleme işlemini çıkan uyarıda eveti tıklayarak yapmış mı oluyoruz? Sonuçta kanal yedeğini şu anki yazılımdan alacağım. Buna rağmen STB uyumsuz uyarısı alır mıyım? Kanalları tekrar yüklemek uğraştıracak baya.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X