• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YAKINDA Next 19500 HD Superior+ CI ( Modül Girişli )

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• YAKINDA Next 19500 HD Superior+ CI ( Modül Girişli )

next 19500 leri kesmiş plusları çıkaracakmış helal olsun
    next machina 3D süper hiremco turbo 4k

herem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 19500 leri kesmiş plusları çıkaracakmış helal olsun
    haberin kaynak nerden eklersen daha ayrit okuyum anlariz

Yorum yap

nebu tv

nextburada.com

Yorum yap

güzel bi haber

Yorum yap

19500 HD lerde fonsyon artırımına gidiliyor modül girişi konuluyor , başka yeniliklerde olabilir , görünüşü ile ilgili değişikliklerde söz konusu fakat bitirilen artık üretilmeyecek değil.ismi le ilgili değişiklik olurmu onu bilmiyorum. hep daha iyiye gitmek nextin tek amacı olmuştur.. kolay gelsin .
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

daha 19500 leri halledemediler halledemeyince üretimden kaldır başka bir alet çıkar onuda halletme sonra bir daha bir daha nereye kadarrr

Yorum yap

Peki hocam bu cihaz da da server hediyesi olacak mı?

Yorum yap

1- Yeni 19500 ün yeni modelinde yeni özellikler gelirmi ? mesela flash gücü arttırılırmı?
                2- Yeni 19500 de de server hediyesi olacak mı?
                3- Yeni 19500 eskisiyle aynı fiyatta mı olacak?

Yorum yap

daha 19500 leri halledemediler halledemeyince üretimden kaldır başka bir alet çıkar onuda halletme sonra bir daha bir daha nereye kadarrr
                  üretimden kalkan bir şey yok isim aynı fakat cx mi cıs mı olur bilmiyorum modül girişi ilave olacak , görünüşü ile ufak oynamalar olabilir fakat cihaz aynı , üretimden kaldırılması diye bir şey söz konusu değil ayrıca piyasada kendi katagorisindeki en iyi hizmeti verilen ürün . müşterinin %99 'unun memnun olduğu bir cihaz.siz memnun olmayabilirsiniz ben memnun olanların çok fazla olduğu konusunda sizi temin ederim . kolay gelsin .
                  Next&Nextstar

Yorum yap

çıkaracakları model plus modeli oda cıvıdı son yazılımdaki hatayı hala düzeltecekler peki 19500 ün durumu ne olacak aynı cihaz deyilki next para veripte yazılım yaptırmazsa 19500 öyle kalır kaldıki üretimi yok

Yorum yap

çıkaracakları model plus modeli oda cıvıdı son yazılımdaki hatayı hala düzeltecekler peki 19500 ün durumu ne olacak aynı cihaz deyilki next para veripte yazılım yaptırmazsa 19500 öyle kalır kaldıki üretimi yok
                      üretime devam anakart aynı her ikisinede yazılım olur yazılımlar için çalışan departman herzaman var eskisi gibi korelilere para verilip yapılmıyor.siz canınızı sıkmayın.book'lar belirleniyor test yazılımları veriliyor isteyenler yüklüyor hataları mail atıp bildiriyor ve tekrar yazılım düzeltilerek test yazılımı veriliyor tüm bunlar çalışılarak zaman harcayarak yapılıyor.. bunlar rayına oturacak ana yazılım en son oturmuş olacak arkasından bu yazılımı geliştirecekler yani bu iş bitmez ben 26 senedir içindeyim hala elektronik beni şaşırtmaya, hızla daha yeniye gitmeye devam ediyor..bardağa nereden baktığınız önemli....
                      Next&Nextstar

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        üretime devam anakart aynı her ikisinede yazılım olur yazılımlar için çalışan departman herzaman var eskisi gibi korelilere para verilip yapılmıyor.siz canınızı sıkmayın.book'lar belirleniyor test yazılımları veriliyor isteyenler yüklüyor hataları mail atıp bildiriyor ve tekrar yazılım düzeltilerek test yazılımı veriliyor tüm bunlar çalışılarak zaman harcayarak yapılıyor.. bunlar rayına oturacak ana yazılım en son oturmuş olacak arkasından bu yazılımı geliştirecekler yani bu iş bitmez ben 26 senedir içindeyim hala elektronik beni şaşırtmaya, hızla daha yeniye gitmeye devam ediyor..bardağa nereden baktığınız önemli....
                        Siz bayii gözüyle bakın ve övgüler yağdırın. Bense bir Next kullanıcısı vatandaş olarak gözlemimi söyleyeyim. Makineyi binbir şatafatla piyasaya sür, bir sürü sorunları olsun. Her yeni yazılımda bir yeri düzeltirken diğer bir yeri boz. Bir bilemedin iki yılda vatandaş bıksın. Bu arada yeni bir makine daha hazırla. Vatandaş habire uydu alıcısı alarak koleksiyon sahibi olsun. Saygılarımla...

Yorum yap

her ikisinede aynı yazılım olacağını hiç sanmıyorum çünkü en azından modül farkı var o zaman plusları kullanabilmemiz lazımdı en azından fg ye ödeme yapılıp kullandırılırdı

Yorum yap

gerçekten çok ilginç br durum. Next kendine olan güveni yavaş yava kaybettirmeye başlamış durumda.

Next 19500 ün Her yeni yazılımında bir yeri düzeltirken diğer bir yeri bozularak güven kaybı yaratılıştır.
                            next firmasnın bu güven problemini ortadan kaldırmak için bir an önce Cihaza sağlam ve problemsiz bir yazılım üretmeleri gerekmektedir. aksi taktirde nex firması güven problemi altında ezilir ve malını satamayarak ekonomik krize düşer.

Yorum yap

Ne işe yarayacakmış merak ediyorum. 19500 kullanıyorum, 100 Hz Tv aldım ama cihazım 100 Hz yayın vermediği için bir işe yaramıyor. arkadaşlar bu iş kabak tadı verdi. hep "al bu son model" diyerek cihaz sattılar ama ne hikmettir neredeyse 1 yıldır bazı kanalların seslerinin kesilmesini halledemediler. 3D çıkarsalar ne olur, Plus çıkarsalar ne olur. 10 kanalı arka arkaya değiştirince cihaz kilitleniyor. benim gözümde Next'in kredibilitesi azalmıştır. HD adıyla çıkardığı tüm cihazlar sorunlu plusları ne işe yarar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X