• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-box paylaşım ve teknik konular

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• X-box paylaşım ve teknik konular

X-BOX Data frekanslarındaki sinyal düşük olduğundan sağlıklı çalışmamaktadır.

x-box yardım

x-box ilk iyiydi şimdiyse canagımı hangi yöne cevirdiysem kanalları acmıyor şuan 39 hellesat derecede datayı Softcam(39)XBOX.zip http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=55691 yükledim usb cihaza yükledim ama kanallar gelmedi defalarca yaptım.

Yorum yap

bayx_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      x-box ilk iyiydi şimdiyse canagımı hangi yöne cevirdiysem kanalları acmıyor şuan 39 hellesat derecede datayı Softcam(39)XBOX.zip http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=55691 yükledim usb cihaza yükledim ama kanallar gelmedi defalarca yaptım.
      Sadece Absat animux,av kanalı,anciklopedıa..bazı fransız kanalları hotbırd'de,elcezire sport 1,2.3...10 kanalları nilesat'ta var.Başka bir halt yok.Selamlar.

Yorum yap

Çanağınızı (21.6°E)'ye çevirin,arada gidip gelmelide olsa bazı yayınları izleyebilirsiniz.
        Forum Kuralları

Yorum yap

sanırım 36 derece kimse izlemiyor oradada epey izlenecek kanal var.

Yorum yap

39 derece xbax data şuan çalışmıyor tasarım arkadaşım şimdiden teşekür ederim kolay gelsin

Yorum yap

sadece nilsat

nilsattaki spor kanalları çalışıyor.

Yorum yap

data 39 e mi ? hakan77

Yorum yap

data 39

Yorum yap

şu an için hangi uyduda paylaşım var net olarak yazacak bi arkadaş yokmu arkadaşlar yani hangi uyduda paylaşım var ve hangi kanalları açıyor net bir şey yazında bizde o uyduya çavirelim antenlarimizi ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim kendime

Yorum yap

sadece nilsattaki spor kanalları çalışıyor.data 39derece.

Yorum yap

hakan77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sadece nilsattaki spor kanalları çalışıyor.data 39derece.
                        ok hakan77 teşekür xbax kısmende olsa test yayını devam

Yorum yap

Sayın Üstat
                          x - box kapandı mı ?
                          Saygılar

Yorum yap

nilsatta gitti.xbox artık çalışmıyor.kımse de birşey demiyor.

Yorum yap

Emu ve xbox olayı bitti.Bundan böyle paylaşımlı cihazlar moda.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X