• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9400 fta atv show çıkmama sorunu arıza çözümü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9400 fta atv show çıkmama sorunu arıza çözümü

arkadaşlar bugüm bi arıza yaptım bence şaşırtıcı bi arızaydı paylaşmak istedim ARIZA=alt bandlar üst banlar kanallar var fakat atv-show tv ve trt kanalları çıkmıyor diger bütün kanallar çıkıyor ÇÖZÜMÜ=besleme çıkışındaki 30v düzensiz çalışıyor 47mf63v kondansatör aynı ayaktaki diyot ve 39ohm direnç açık devre arızalı çıktı degiştirdim gayet güzel çalışmaya başladı diyot ve açık devre 30v sektiriyor direnç ve diyotta deger kaybettiş arkadaşlara katkım olduysa ne mutlu bana

Teşekkürler ustam. Değerli bilgi paylaşımını not aldım. Faydası olacaktır mutlaka. Hayırlı işler dilerim..

Yorum yap

sayın ateş elektronik benim başıma gelen size geldimi bilmem.sinyal ve kalite tam ama kanalları arama yapmıyor.olan kanalda kanal şifreli veya sorunlu yazıyor bir türlü bulamadım yardımcı olabilirmisin?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X