• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SKY ITALYA FREE By SeCSaT

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar su an calısır durumda Gündüz vakti elektrik kesintilri oldu malum sıcaklar ayrıca kımseye pm ile pass gondermedım.Birde ilk mesajdakı username olanları degistirdim yabancı forumlarda dolanıyordu username ler forumun adı mach1digital1 gibi bilginize

Ayrıca bulsatcom istermısınız?
    istemeyiz mi topram,daha önce de yazdım sana bulsatcom favorim hocam...saygılar.

Yorum yap

• aslında canal nederland dahada guzel olur..

Yorum yap

• sayın hocam isterim ama trabzon tan almıyoki yinede teşekkürler.
        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• bulsatlar da olsa çok iyi olur hocam..

Yorum yap

• kanmur kardeşede yardımlarından dolayı teşekkürler..

Yorum yap

• önemli olan paylasmaktır.bişey degil.iyi seyirler...

Yorum yap

• SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaslar su an calısır durumda Gündüz vakti elektrik kesintilri oldu malum sıcaklar ayrıca kımseye pm ile pass gondermedım.Birde ilk mesajdakı username olanları degistirdim yabancı forumlarda dolanıyordu username ler forumun adı mach1digital1 gibi bilginize

Ayrıca bulsatcom istermısınız?
                iyi olur hocam arkadaşlar için şimdiden teşekürler

Yorum yap

• bulsat çok iyi olur ustam bide sky larda balantı var kanallar açmıyor 40 dk önce seyrederken kesildi seyreden varmı acaba saygılar kolay gelsin
                  DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• evet arkadaşlar bağlantı var ama açılmıyorlar
                    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• yesıl ama acılmıyor 40 dakıkadır arkadsım

Yorum yap

• evet arkadaşlar şu anda sorun var açılmıyor

Yorum yap

• sayın secsat hocam server bağlatısı olduğu halde maalasef bu gün kanallar hiç açılmadı bilginize ayrıca bana kalırsa bulsatkom zaten veriliyor daha önce verdiğiniz hollada paketi daha iyi olur yada imkan varsa upc paketleri dahada iyi olur hellas yerine astrayı şenlendirin derim.iyi çalaımalar,saygılar.
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• kanallar çalışıyor arkadaşlar bilginize iyi günler
                            DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• cef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kanallar çalışıyor arkadaşlar bilginize iyi günler
                              hangi proğramda çalışıyor bilgi verirmisin ben vsp de bağlandığı halde kanal açtıramadım
                              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• arkadaşlar şuan açıkmı acaba ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X