• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Receiver Flash Dump Istekleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

skyworth 9000 s dump dosyası lazım arkadaşlar

Yorum yap

SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı

Arkadasım 1mb ve 2 mb dosyalarını verdım 2mb flash degısırse cıhazın 12.01.A5 olur
      kolay gelsın
      Hocam bu 1 mb lık olan flashın emulusu warmı?

Yorum yap

next ye-2000 plus cihazın flaş dump dosyası lazım arkadaşım mümkünse koyarmısın bi türlü bulamadım..ınf seri olması lazım.

Yorum yap

goldmaster 14400c1m jtag lamak 1c1n j keys laz1m

Yorum yap

regal dvb 1000cı flash dump lazım ?

Yorum yap

sansui sf500 fta 1mb flash dump lazım

selam arkadaşlar bana sansui sf 5000 fta 1mb flash dump dosyası lazım
              (M29W800DT) şimdiden teşekkürler
              RADAR ELEKTRONİK

ŞEHREMİNİ/ÇAPA- İSTANBUL
              ---------------------------------------------------
              AMSTRAD CONAX HYUNDAI KYOTO REDLİNE NETA SOFTLİNE KONKA YETKİLİ SERVİSİ.

Yorum yap

selam arkadaşlar bana supersQny jp 9900 cı cihazın dump dosyası lazım...

selamlar iyi çalışmalar

next ye 2000 x plus

Yorum yap

arkadaşlar acil super ınter au-2005 flaşh dumpa ihtiyacım var lütfen yardım

Yorum yap

sagem

herkese selam :iyyy:

arkadaşlar bana sagem 3130 flash dump lazım

valla yardım edersenin hahiketen çoook makbule geçer

mach e teşekkür

Yorum yap

shadow sh7000 multı x fta m29w800dt dump lazım lütfen yardım.

Yorum yap

rohat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        selam arkadaşlar bana supersQny jp 9900 cı cihazın dump dosyası lazım...

selamlar iyi çalışmalar
                        sevgili arkadaşlar nezamandır yazdım ama bu cihazı tanıyan yok galiba nerde dandik bi cihaz varsa piyasada bunlar gibi yüzlerce cihaz var yazılım yok key yok flash dosyası yok bozulunca çöpeeeee..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

SLM Neden hicnext 8000 xcam icin flash dump yok ve de yükleme loderi böyle olursa next öldü benim icin

Yorum yap

delikanli32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            SLM Neden hicnext 8000 xcam icin flash dump yok ve de yükleme loderi böyle olursa next öldü benim icin
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8078
                            dosyalar burda var...
                            -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

satwalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              :yess: :yess: Merhaba arkadaşlar bu bir dump dosyasıdır Next8000xcam cihazlarının flash boot ver.1.0 veya 1.1 olanların boot ver.1.3'e yükseltmek içindir ve normal yazılım gibi yükleme yapamazsınız....Bu dosyayı ben kendim bizzat denedim ve sorunsuz çalışmaktadır yükleme işlemi bitince tekrar flash anaboard'a çakılır ve flashın ayaklarının iyiçe lehimlendiğine emin olunuz ve iyice temizleyiniz cihazı açınca eski bir (23/11/2005)yazılım yüklü olduğunu görürsünüz enson yazılımı yükleyin ve güncel keyleri tabii....

***İNTEL 28VF160 FLASHLI OLANLAR FLASHLARI SÖKEREK FLASH YÜKLEME APARATI İLE YÜKSELTEBİLİRLER***

***SST 39VF160 FLASHLI OLANLAR FLASHLARINI SÖKMEDEN JTAG İLE DİREKT YÜKSELTEBİLİRLER***

Dump>http://rapidshare.de/files/8908732/8..._dump.zip.html

:dyr: NOT :EĞER BOOT VER.1.3 OLMAYAN CİHAZLARA GÜNCEL KEYLERİ YÜKLEME YAPARSANIZ CİHAZINIZ AÇILMAZ TEKRAR YAZILIM YÜKLEMELİSİNİZ.

Burdaki link calismiyor, acaba Next&NextStar bolumundeki 8000xcam dump dosyasida 1.3 boot isini gorurmu yada elinde 1.3 boot jtag dump file olan ekler yada gonderirse sevinirim... kolay gelsin...
                              -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

forum yöneticileri ve üyelerine günaydın banada tech star 7000CI dump lazım yardımcı olacak arkadaşlara şimden teşekkrler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X