• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

usb den softcam yükleme sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• usb den softcam yükleme sorunu

merhabalar
    usb den yükleme sorunum var. burada tekrar konu açtığım için kusura bakmayın ancak yaklaşık 3 saattir forumda ilgili başlığı arıyorum. konuyu tam buldum, benzer soru derken karşıma "konu ilgili bölüme kaydırılmıştır", "yan konuya kaydırılmıştır", vs.... cevapları geliyor ama o kaydığı yerin linki yok bulamıyorum.... benim problemim usb belleğe zip'i açılmış, belleğin rootunda ve tek başına duran, bellekte başka hiçbirşey olmayan *.kdb ve *.*** dosyalarını next ye-2000cx super plus cihazımın usb yuvasını kullanarak yüklemek istemekteyim (nextdestek'ten indirmek zorunda kaldım çünkü forumda güncel softcam köşesini de bulamadım.bunada yardımcı olursanız sevinirim) ancak "geçersiz dosya" gibi bir uyarı çıkmakta. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

uygu1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    usb den yükleme sorunum var. burada tekrar konu açtığım için kusura bakmayın ancak yaklaşık 3 saattir forumda ilgili başlığı arıyorum. konuyu tam buldum, benzer soru derken karşıma "konu ilgili bölüme kaydırılmıştır", "yan konuya kaydırılmıştır", vs.... cevapları geliyor ama o kaydığı yerin linki yok bulamıyorum.... benim problemim usb belleğe zip'i açılmış, belleğin rootunda ve tek başına duran, bellekte başka hiçbirşey olmayan *.kdb ve *.*** dosyalarını next ye-2000cx super plus cihazımın usb yuvasını kullanarak yüklemek istemekteyim (nextdestek'ten indirmek zorunda kaldım çünkü forumda güncel softcam köşesini de bulamadım.bunada yardımcı olursanız sevinirim) ancak "geçersiz dosya" gibi bir uyarı çıkmakta. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Güncel dosyaların bulunduğu link.

Sorunuza gelince:
    Geçersiz Softcam dosyası diye mesaj geliyorsa bu sorun ya kullandığınız Usb Belleği FAT32 olarak formatlamadığınızdan, ya da dosyanın başka bir klasör içerisinde bulunmasından kaynaklanabilir.

Bunları denedikten sonra yine başarılı olamazsanız, başka bir usb bellekle deneyin.

Kolay gelsin.

Yorum yap

çok teşekkür ederim.

Yorum yap

hocam gerçialakasız bişey ama birde forumun saatini gencelleseniz diyorum. 2 saat ileride...

Yorum yap

Saat ayarı sizin kişisel probleminiz. Panelinizden kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Yorum yap

bendede aynı sorun var çırpınıp duruyorum hatalı veya uyumsuz dosya diyor ok deyince sorunumu çözemiyorum selamlar
            Not : cihazım next ye 2000 cis süper plus usb li

Yorum yap

ayyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bendede aynı sorun var çırpınıp duruyorum hatalı veya uyumsuz dosya diyor ok deyince sorunumu çözemiyorum selamlar
              Not : cihazım next ye 2000 cis süper plus usb li
              arkadaşım yukarıda tasarım usta gereken cevabı ve linki vermiş inceleyin.kolay gelsin.
              http://

Yorum yap

inceliyorum da özür dilerim internettede uydu cihazında da yeniyim inşaallah öğrenecez selamlar

Yorum yap

tasarım ustaya teşekkürler para harcanmakla azalırmış bilgi paylaşmakla zenginleşirmiş allah (c.c.) razı olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X