• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 24.4.2009 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

[QUOTE=kemika;406961]tamamen katılıyorum dostum . bende bundan sonra sadece görüntü kalitesine önem veriyorum hatta yardımcı olabilirseniz sevinirim,en iyi görüntü kalitesi olan yazılım hangisi ise o yazılıma döneyim.teşekkürler.[/QUOTE
    06.04.2009 yazılına dön kardeşim bu siteden indir ve yükle selamlar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu konu daha öncede yüzlerce defa gündeme geldi ve yapılan araştırma ve deneyimler neticesinde, bu tür scriptlerin forum veritabanında bazı açıklara sebep olduğu ortaya çıktı. Bu yüzden forumu kaybetmek yerine, teşekkür mesajı okumayı daha uygun gördük.
      Üstad,

Akıl vermek haddime değil de, mâdem treşekkür butonu sorun çıkarıyor; yazılımların verildiği sayfa kilitli olsa ve yazılımların verildiği tarihle ilgili başka bir başlık açılıp, teşekkür yerine sadece karşılaşılan sorunların yazılması istense...

Belki ilk uygulamalarda açılna başlıktaki 'Teşekkür mesajı asmayın' ikâzını okumadan bodoslama yazanlar olacaktır. Ancak zamanla bu hususun da düzene gireceği kanaatindeyim.

Saygılar.

Yorum yap

[QUOTE=zafer3801;407004]
        kemika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tamamen katılıyorum dostum . bende bundan sonra sadece görüntü kalitesine önem veriyorum hatta yardımcı olabilirseniz sevinirim,en iyi görüntü kalitesi olan yazılım hangisi ise o yazılıma döneyim.teşekkürler.[/QUOTE
        06.04.2009 yazılına dön kardeşim bu siteden indir ve yükle selamlar
        teşekkürederim

Yorum yap

arkadaşlar uydudan güncelleme frekansı değiştimi ,haberi olan varmı.
          http://

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Üstad,

Akıl vermek haddime değil de, mâdem treşekkür butonu sorun çıkarıyor; yazılımların verildiği sayfa kilitli olsa ve yazılımların verildiği tarihle ilgili başka bir başlık açılıp, teşekkür yerine sadece karşılaşılan sorunların yazılması istense...

Belki ilk uygulamalarda açılna başlıktaki 'Teşekkür mesajı asmayın' ikâzını okumadan bodoslama yazanlar olacaktır. Ancak zamanla bu hususun da düzene gireceği kanaatindeyim.

Saygılar.
            Öneriniz için teşekkür ederiz. Ancak; bugüne kadar sizin de bahsettiğiniz tüm yöntemleri denedik, test ettik ama çare bulamadık ve böyle devam etmeye karar verdik.

Yazılımları kilitli bölümde de verdik bu sefer de millet yazılımların nerede olduğunu sormak için konu açtı.

Yorum yap

teşekkürler elinize sağlık

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler
                [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

Sayın üstadlarımın ellerine sağlık.Sağolsunlar varolsunlar.

Yorum yap

planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar uydudan güncelleme frekansı değiştimi ,haberi olan varmı.
                    hayır değişmemiş dünden bu yana sorun vardı,herhalde giderilmiş, kimler ilgilendiye elleri dert görmesin, bu gün öğlenden sonra yeni yazılımla birlikte tekrar inmeye başladı...

Yorum yap

hatalı yazılım çıkıyor sonra hataları düzeltme yazılımı çıkıyor yeni değişiklik neresinde çihazımda birmenü iki yede çıkıyor yani menüde kısayollar coğaltılıyor--- uydudan ota softcam nezaman olacak

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        önceki yazılma dön derim eğer mümkünse sanırım ustaların gözden kaçırdığı tek şey bu birde her yeni *** yüklemede bile görüntü kalitesi etkileniyor kim ne derse desin önceleri cihazımızı dışarıda yazılım yükletirken bunu söylediğimizde inanmıyorlardı ama gerçek bence ustalara saygımız sonsuz ancak lütfen görüntü kalitesine önem versinler.gerek r232 kablosuyla veya usb.ileyazılım atarken yazılımı güncellemek istiyormusunuz ibaresine evet demeden önce tv.nizi stanby konumuna alın zira cihaz bootlanırken yani açılıp kapanırken ani şoklamada tv.nizin rgb.katına zarar verebilir bu benim görüşüm elektronik uzmanı değilim zaten son yazılımlar test amaçlı köklü bir yazılım yok bence en iyi görüntüyü alabildiğiniz yazılmda bırakın artık zafer3801
                        abi kesinlikle haklısın tek gerçek var artık oda görüntü kalitesi bu arada rgb hakkında doğru söylüyorsun benim tv rgb anahtarlama artık yapmıyor sırf bu yüzden sanırım selamlar.

Yorum yap

pardon aßiLer beni cihazım ye cx super plus usbsiz en son yazılımı gnderirseniz sevinirİm

Yorum yap

DeLiboSnak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            pardon aßiLer beni cihazım ye cx super plus usbsiz en son yazılımı gnderirseniz sevinirİm
                            cx usbsiz cihazının son yazılımı bu linkte..
                            cx yazanı indirin..

http://www.mach1digital.com/mach1for...59&postcount=1

Yorum yap

Bu yazılımdada sorunların devam ettiğini gördüm.Kanaatimce uydudan güncelleme cihazda stabil çalışan bazı bölümlerde sorun çıkarıyor.Örnek yazılım güncelleme menüsüne gelip ota başlat dedikten sonra quick search seçildiğinde cihaz reset alıyor.Bazende tarama yaparken belirli bi yere gelip kilitleniyor ancak cihazı arka anahtardan açıp kapayınca düzeliyor.Türkçeleştirme yine yok.Mp3 çalarken cihaz aynı şarkıyı aktarıp dönderip tekrar çalıyor.Yeşil tuştaki *** menüsü yine değiştirilmemiş.Ben bunları yine karalamak için yazmıyorum sadece sorunların giderilebilmesi için yazıyorum.Ayrıca emek veren herkesede teşekkürler ederim.
                              Alone_Wolf

Yorum yap

neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bu yazılımdada sorunların devam ettiğini gördüm.Kanaatimce uydudan güncelleme cihazda stabil çalışan bazı bölümlerde sorun çıkarıyor.Örnek yazılım güncelleme menüsüne gelip ota başlat dedikten sonra quick search seçildiğinde cihaz reset alıyor.Bazende tarama yaparken belirli bi yere gelip kilitleniyor ancak cihazı arka anahtardan açıp kapayınca düzeliyor.Türkçeleştirme yine yok.Mp3 çalarken cihaz aynı şarkıyı aktarıp dönderip tekrar çalıyor.Yeşil tuştaki *** menüsü yine değiştirilmemiş.Ben bunları yine karalamak için yazmıyorum sadece sorunların giderilebilmesi için yazıyorum.Ayrıca emek veren herkesede teşekkürler ederim.
                                iyi güzel yazmıssınızda bunda sinirlenecek bişey yok
                                '' '' smileyini koyupta teşekkür eden ilk kez sizi görüyorum..
                                anlıyorum cihazınızın problemsiz olmasını istiyorsunuz bunu herkes ister aynı cihazı bende kullanıyorum bende isterim ama bunlar zamanla olacak seyler..
                                bu başlıgı sadece teşekkür etmek için degil sorun ve görüş bildirme olarakta kullanıyorsunuz degilmi??

eee öyleyse kızmadan sitem etmeden gördüğünüz eksiklikleri belirtin hocalar üstatlar sonraki yazılımlarda bu bugları düzeltip daha stabil bir yazılım sunabilsin..
                                Bu cihazlara ilk çıktıgı zamanki günden bu zamana eklenen fonksiyonları sanırım anlatmaya gerek yok..

kimilerine göre imkansız sayılabilecek ve hiç kimsenin bir beklentisi olmadıgı müthiş özellikler eklendi bu cihazlara ve hala eklenmeye devam ediliyor..
                                son olarakta uydudan güncelleme eklendi cihazı alırken bu özellik eklenecek diye almadı kimse ama saolsun üstatlar ellerinden geleni yapıyor..
                                ufak tefek sorunlar olabilir onlarda zamanla düzeltilir bunda büyütecek bişey yok..

anlasılmayan bisey varmı ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X