• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eurofutbol Kanalı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eurofutbol Kanalı

üstadlar bu eurofutbol kanalını bulmak için tarama yaptım kaç kere her seferindede aramada buldu ismini gördüm bu kanalın ama nedense kaydet diyip çıktıktan sonra bu kanalı listemde bulamıyorum yok nedir bunun sebebi acab yazılım 24.04 yazılımı
    not:taratmaları internetten aldığım hazır kanal listesinin üzerine yapıyorum yeni kanallar bulunuyo ama d-smartın bazı kanalları böyle görünmez halde oluyo nedendir acaba hazır kanal listesinin bulunduğu udb de ayarlar kısmına bi kısıtlama konmuş olabilir mi bu kanallara? bana yardım edin lütfen

Acaba şöyle bişey yardımcı olabilirmi. Kanal listesi bölümünde o tp deki bir kanala gel sil seçeneğini aktif et yeşil tuşa basarak yüm tp yiseç ve sil. O tp yi tekrar tarat belki bulur.

Yorum yap

slm ... ne yapıcan eruo futbol kanalınıki.açılmıyo para verip açtırman lazım

Yorum yap

namsot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Acaba şöyle bişey yardımcı olabilirmi. Kanal listesi bölümünde o tp deki bir kanala gel sil seçeneğini aktif et yeşil tuşa basarak yüm tp yiseç ve sil. O tp yi tekrar tarat belki bulur.
        evet sonunda buldu.yalnız yanlışlıkla tp yerine bütün uyduyu resetlemişim
        çok teşekkürler tavsiye için..

Yorum yap

hiko1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet sonunda buldu.yalnız yanlışlıkla tp yerine bütün uyduyu resetlemişim
          çok teşekkürler tavsiye için..
          Bişey değil. İşe yaramış sevindim bende bulduğuna.

Yorum yap

hiko1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstadlar bu eurofutbol kanalını bulmak için tarama yaptım kaç kere her seferindede aramada buldu ismini gördüm bu kanalın ama nedense kaydet diyip çıktıktan sonra bu kanalı listemde bulamıyorum yok nedir bunun sebebi acab yazılım 24.04 yazılımı
            not:taratmaları internetten aldığım hazır kanal listesinin üzerine yapıyorum yeni kanallar bulunuyo ama d-smartın bazı kanalları böyle görünmez halde oluyo nedendir acaba hazır kanal listesinin bulunduğu udb de ayarlar kısmına bi kısıtlama konmuş olabilir mi bu kanallara? bana yardım edin lütfen
            Bunun nedeni şu. Eurofutbol ve diger listede ismi olmasina rağmen sonra bulunamayan kanallar eskiden ismi başka olan kanalların yerine gelen kanallar. Next, ararken o kanalı bulduğunda, eski ismiyle kayıtlı kanalın yerine koyuyor ama ismini değiştirmiyor. Eğer uşenmez de tek tek bütün kanallara bakarsanız, bir alakasiz isim altında eurofutbol kanalının veya oteki eksik kanalların çıktığını görürsünüz. Bunu halletmek için de o transponderdeki tüm kanalları silmek, ve yeniden taratmak yeterli. Boylece yeni ve doğru ismiyle kaydolur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X