• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye 2000 Cis Super Plus Usb Sifreli Kanalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ye 2000 Cis Super Plus Usb Sifreli Kanalar

iyi aksamlar...

bir kac günden beri sorun yasiyorum maalesef next aletimle
    sifreli kanalarim giti örnek PREMIERE heralde biraz kurcaladim etim
    sifreli kanalari nasil listeme sokabilirim yeniden? arama yaptim ama isime yaramadi sokmadi yeniden listeye

fabrika ayarlarına dün sonrada yeniden tarat.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

selam tamam kurcaladim durdum
      kanal listsi ciktinda kirmizi tusa bastim ALL CHANNELS cikti
      heralde öyle gerekicek cünki 1 sorunum kaldi oda HELP e bastimda BOOT edio normal mi bu acaba?

Yorum yap

MyGen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam tamam kurcaladim durdum
        kanal listsi ciktinda kirmizi tusa bastim ALL CHANNELS cikti
        heralde öyle gerekicek cünki 1 sorunum kaldi oda HELP e bastimda BOOT edio normal mi bu acaba?
        hayır normal değil boot etmesi anormal bir durum...

son güncel yazılımı tekrar bi yükle istersen ..

Yorum yap

Sayın G-Force Dünde Dt kart sorunuyla ilgili yazmıştım. Yönlendirdiğin gibi Müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kartta bir sorun olmadığını makine ile ilgili servisle görüşmemi söylediler. Dün söylemeyi unuttum 2000 cis super plus karttımı hiç görmüyor. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Selamlar

Yorum yap

Nesirsoyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sayın G-Force Dünde Dt kart sorunuyla ilgili yazmıştım. Yönlendirdiğin gibi Müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kartta bir sorun olmadığını makine ile ilgili servisle görüşmemi söylediler. Dün söylemeyi unuttum 2000 cis super plus karttımı hiç görmüyor. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Selamlar
            bende DT kartında 14 tarihde gelen yazılımında 2000dpcıs da bir sorun yok

Yorum yap

Bende daha önce kullanıyordum. 14 tarihli yeni yazılımı yükledim. CW bölümünün bir yerinde şifre sordu. Şifreyi 1234 diye girdim ama o değildi herhalde ondan sonra kartı okumaz oldu.

Yorum yap

Bende daha önce kullanıyordum. 14 tarihli yeni yazılımı yükledim. CW bölümünün bir yerinde şifre sordu. Şifreyi 1234 diye girdim ama o değildi herhalde ondan sonra kartı okumaz oldu.
                kardeş dediğime geldin işte..
                oradada şifreyi yanlış girmen sonucu kartın bloke olduğu ve yetkili servisle görüşmen gerektiği yazıyordu...

ha sorun cihazındamı bilemem(pek sanmıyorum) ama orada öyle yazıyor sen tekrar ara durumu anlat orada yazılanları söyle kartım bloke olmuş de yine aynı şeyi söylerse bence o kartı al direk satın aldığın yere götür telefonla ilgilenmiyorlar anlaşılan yeterince...

Yorum yap

Sayın G-Force doğrudur Müşteri temsilcisiyle görüştüm. Makine kartı daha önce kart her açılışında bulundu diye yazıyordu şimdi ise kartı hiç görmüyor. Yani modul kartı taksamda onu hiç görmüyor. 14 yazılımında sonra CW bölümünde bir şifre sordu 1234 dür diye bende onu yazdıktan sonra oldu bu kart okumama olayı. Eski yazılıma dönsemde modül kartı görmüyor. Kusuruma bakmayın anladığım bir konu olmadığı için yardımınızı bekliyorum. Büyük ihtimalle modulü devre dışı bıraktım herhalde. Selamlar ve şimdiden Teşekkürler Ayrıca Müşteri temsilcisi karta bir şifre olmadığını söyledi.

Yorum yap

Sayın G-Force doğrudur Müşteri temsilcisiyle görüştüm. Makine kartı daha önce kart her açılışında bulundu diye yazıyordu şimdi ise kartı hiç görmüyor. Yani modul kartı taksamda onu hiç görmüyor. 14 yazılımında sonra CW bölümünde bir şifre sordu 1234 dür diye bende onu yazdıktan sonra oldu bu kart okumama olayı. Eski yazılıma dönsemde modül kartı görmüyor. Kusuruma bakmayın anladığım bir konu olmadığı için yardımınızı bekliyorum. Büyük ihtimalle modulü devre dışı bıraktım herhalde. Selamlar ve şimdiden Teşekkürler Ayrıca Müşteri temsilcisi karta bir şifre olmadığını söyledi.
                    hmm modülü devredışı bırakmış olmayasın bu resimdeki ayarların olması gerek bu şekilde olduğundan emin ol son yazılım için common interface yazan şıklarda açık olacak ok..
                    son olarak eski yazılıma dönmene rağmen kartı hala okutamıyorsan kartın arıza yapmış olabilir cihazın bozuk olma ihtimali daha düşük bence...

Yorum yap

com port haricinde resimde 5 sıra var ama bende 7 sıra var hepsi açık konumda sava yapıyorum sorun hala devam ediyor

Yorum yap

7 sıra olacak zaten CIS larda 7 sıra...

bir arkadaşının cihazına diginin modülünü bir tak dostum açıyorsa sorun cihazındadır açmıyorsa dediğim gibi kartta bir problem oluşmuş olabilir başka bişey aklıma gelmiyor...

Yorum yap

Yardımlarınız için teşekkürler
                          Birde öyle deneyeyim bakalım

Yorum yap

cas bölümün kapatsanız bile modül bilgisi yada kart girişi aktifliği kaybolmuyor yanlız tabiki kanalı o an için çözmüyor cas açınca kanal aktifliği kazanıyor
                            sevgili Nesirsoyler sadece kartı kart girşine taksan yada modüllümü kullanıyorsun bilmiyorum ama denedinmi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X