• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi 130.57 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ben sattım kurtuldum

Yorum yap

• emeğinize sağlık

Yorum yap

• korsanuydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ben sattım kurtuldum
        Nextin ta analog zamanından beri en çok tutan ve sevilen ve stabil modelleridir 2000 süperler sd ve lansız bir cihaz olarak ne bekleniyorda bu devirde sattım kurtuldum gibi bir ibare çok yanlış şu an hd ve lanlı birçok modelden bile daha stabil sağlam cihazlardır eski humaxlar gibi günü şartlarına uymuyor olması donanım olarak cihazları kötü yapmaz o günün şartlarına göre en iyi cihaz ve modeldir nexti next yapan üstünede başka daha iyi model gelmemiştir..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nextin ta analog zamanından beri en çok tutan ve sevilen ve stabil modelleridir 2000 süperler sd ve lansız bir cihaz olarak ne bekleniyorda bu devirde sattım kurtuldum gibi bir ibare çok yanlış şu an hd ve lanlı birçok modelden bile daha stabil sağlam cihazlardır eski humaxlar gibi günü şartlarına uymuyor olması donanım olarak cihazları kötü yapmaz o günün şartlarına göre en iyi cihaz ve modeldir nexti next yapan üstünede başka daha iyi model gelmemiştir..
          tamamiyle katılıyorum hocam bu günün şartlarında bana göre tek eksikliği dt.nin irdeto kartını okuyamaması buda yayıncı kuruluşun kendi cihazlarına uygun kartı oluşundan saygılar.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            evet hocam aynen katılıyorum zamanının en kral cihazı ben hala kullanıyorum ve hiç bir sorunum yok.

Yorum yap

• ben size katılmıyorum next 2000 ye cıs süper plus çok yüksek fiyatlara satılıdı desteği çekilince hurda fıyatına birçok yerde bulabilirsiniz ben memlun değilim nexten birdaha çok yüksek fiyatlara next in herhangi bir uydu cihazını almayı düşünmüyorum .

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
                ben size katılmıyorum next 2000 ye cıs süper plus çok yüksek fiyatlara satılıdı desteği çekilince hurda fıyatına birçok yerde bulabilirsiniz ben memlun değilim nexten birdaha çok yüksek fiyatlara next in herhangi bir uydu cihazını almayı düşünmüyorum .
                arkadaşıma katılıyorum.destek olmayınca bir anlamı kalmıyor.ben de satıp kurtulacam.

Yorum yap

• mesnar Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşıma katılıyorum.destek olmayınca bir anlamı kalmıyor.ben de satıp kurtulacam.
                  desek veren başka cihaz varsa hemen onu alın ne bekliyorsunuz güle güle

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
                    ben size katılmıyorum next 2000 ye cıs süper plus çok yüksek fiyatlara satılıdı desteği çekilince hurda fıyatına birçok yerde bulabilirsiniz ben memlun değilim nexten birdaha çok yüksek fiyatlara next in herhangi bir uydu cihazını almayı düşünmüyorum .
                    Daha bu plus serisinden destek olarak ne bekliyorsunuzki anlamadım konuşacağınımı düşünüyorsunuz merak etme emu olarak en kaliteli modeller farklı bir şey çözmüyorki yada yazılım olarak nexttin plus serisi kendini aşamadığı sadece konu toplu tıp ve uydu silememe olayı ve her tarama değişimden sonra data save yapılmadığı ve saveleme esnasında pirizden çekilince kanal silme olmuştur unun haricinde çakı gibi cihazdır beceriniz ve gabiliyetiniz varsa git linux cihaz kullan

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Daha bu plus serisinden destek olarak ne bekliyorsunuzki anlamadım konuşacağınımı düşünüyorsunuz merak etme emu olarak en kaliteli modeller farklı bir şey çözmüyorki yada yazılım olarak nexttin plus serisi kendini aşamadığı sadece konu toplu tıp ve uydu silememe olayı ve her tarama değişimden sonra data save yapılmadığı ve saveleme esnasında pirizden çekilince kanal silme olmuştur unun haricinde çakı gibi cihazdır beceriniz ve gabiliyetiniz varsa git linux cihaz kullan
                      biz tenekeye değil yazılım desteği için bu cihaza pahalı ücret verdik ne sanıyorsun bu cihazın kullanma kılavuzuna bir daha bak orada desteğin verileceği yazılmıştır yeni next cihazlarında kısa süre sonra desteği kesilecektir daha ucuz cihazlar nextin işini fazlasıyla görüyor :bravo:

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        biz tenekeye değil yazılım desteği için bu cihaza pahalı ücret verdik ne sanıyorsun bu cihazın kullanma kılavuzuna bir daha bak orada desteğin verileceği yazılmıştır yeni next cihazlarında kısa süre sonra desteği kesilecektir daha ucuz cihazlar nextin işini fazlasıyla görüyor :bravo:
                        Sabri konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun. Elindeki cihaza fazladan 5 yıl destek verildi ve verilmeye devam ediliyor.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sabri konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun. Elindeki cihaza fazladan 5 yıl destek verildi ve verilmeye devam ediliyor.
                          sayın tasarım toplam bir yıla yakın destek verilmiştir yüksel elektronik ve next ne oldu ? tasarım markayı kötülemek niyetim yok eskisi gibi bütün modellere ilgi begliyoruz

Yorum yap

• sayın tasarım , acil yardım lutfen....22_05_2012 sayılı softcamı yukledim idman azerbeycan kanalı sifreli hale gecti , resetledigim halde acılmıyor...lutfen acil yardım...

Yorum yap

• frekansına bakın 10964 veye 10965 *** nasılsa öyle olması gerek benim güncell dosyayla açıyor

Yorum yap

• Sd ve lansız çok eski bir modele ve üretimi bile olmayan cihaza yıllarca emu vs destek verilen eksi modellere daha ne olmasını bekliyorsunuz anlamak zor cihaz donanımını değiştirip transformasyona uğrayacak değilya o zamanda neyse o herşeyin devri biter belli bir süre sonra biter geçer neyle neyi kıyaslıyorsunuz ..
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X