• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextten bir rica

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextten bir rica

bana göre en iyi uydu alıcısı next 4 seneden beri kullanıyorum next firiması bir parça çıkarsa düz nextlerre takıp int siz paylaşımdan izleyebilsek böyle bişey olursa nextin rakibi olmaz
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Arkadaşım malesef ufukta senin isteğin pek gözükmüyor. Zaten bunu daha evvel açıklamışlardı şimdilik yok....
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Evet amon kardeş NEXT uydu alıcılarının ne kadar iyi olduğunu herkes anlaya bilse bazı kendini bilmezler next cihazlara saldırmak yerine işlerini yapsalar belki next`le yarışa bilirler.Amon kardeş söylediğin çalışma yapılırsa çok güzel olur saygılar

Yorum yap

@amon! evet dostum cok harika olur ama denildi gibi su an ne yazik'ki yok!
        bekliyelim ve sabir! :-)
        elbet gelir oda birgün! :-)

Yorum yap

işşallah olur
          D-SMART NEXT 9500 X CIS
          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

bekleyin

Yorum yap

Öyle bir çalışma yok bildiğim kadarı ile sadece 9000 ultra için çalışmalar sürüyor o kadar ...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

aslında zor birşey değil gibi çünkü 9000 de olan parçayı satsalar
                D-SMART NEXT 9500 X CIS
                NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Aslında Next cihazlara söyle bir yazılım yapılsa nasıl olur
                  COM portdan sharing özelliği eklense bizde sharing kullanabilsek

Yorum yap

mach1 hocam next2500 fmb lere yolda yazılım varmı

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı
                      bana göre en iyi uydu alıcısı next 4 seneden beri kullanıyorum next firiması bir parça çıkarsa düz nextlerre takıp int siz paylaşımdan izleyebilsek böyle bişey olursa nextin rakibi olmaz

Arkadaşım şu anda internetsiz paylaşım yapabilen tek cihaz KORAX.

O da 4- 5 gün sonra satışa çıkacak.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=15605

Elimizdeki Next modellere böyle bir özellik eklenebileceğini sanmıyorum.

Çünkü bizim cihazlarımız tek tunerli.

Yorum yap

Duyumlara göre Eylül başlarında gbox ve newcamd destekli com port üzerinden çalışacak bi cihaz çıkacak diye bekleniyor. Amd işlemci bu aparat bilgisayarınızdan ayarladıktan sonra com porta takarak cihazı kart paylaşımlı olarak kullanabileceksiniz deniyor çalışmaları halen sürüyormuş..
                        Computer High Engineer
                        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X