• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenEsi 2.0 Gigablue HD QUAD Plus Backup by "DrAgOn" (08.04.2016)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenEsi 2.0 Gigablue HD QUAD Plus Backup by "DrAgOn" (08.04.2016)

Merhabalar arkadaşlar, bu benim Üçüncü openEsi 2.0 backup çalışması yaptım. Yazılım genel hatlarıyla güzel bir yazılım; arkadaşların beğenisine sunulmuştur Yanlışlarım olmuşsa şimdiden özürdilerim.

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık
    Back up ayarları;

03.07.2015 tarihli Kayacan 16 uydulu Setting yüklendi settingi kendime göre düzenledim. Teşekkürler @Kayacan

Menü capsları Yüklü olan skinler: Hdglas (Aktif)

Yazılım Hakkında

Tuner yapılandırması Gelişmiş olarak yapılandırıldı. Herkes kendi sistemine göre ayarlayabilir !!!

Piconları yüklemedim isteyen piconları yükleyebilir
    Piconlarda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler

ftp yolu ile yükleme
    FlashFXP veya herhangi bir ftp programı ile cihanıza baglanın
    /usr/share/enigma2" altında picon klasörüne atın

direk usb ye yüklemek için /media/hdd içine picon adlı klasör oluşturun
    artık piconlar usb flash bellekte

Picon İndir

CİHAZLARA YÜKLEMEK İÇİN PİCONLAR

Hava Durumu Ayarları Antalya Olarak Ayarlanmıştır

hava durumu bilgisi almak isteyenler: Eklentiler - Weather ID içerisine girip bulunduğunuz yeri ekleyebilirsiniz.

Ağ ayarları olarak Dhcp seçeneği açık olarak ayarlanmıştır.

Dns ayarları ayarlıdır. : 8.8.8.8 8.8.4.4

Emu olarak;

WicardEmu 1,19 (Aktif Resimleri )

Powervu Emu Çalışıyor (Aktiv Resimler ) etmek için Menu/Kurulum/Softcam TURKISH Team/Oscam_PowerVu-11083 aktiv etmeniz lazım

Oscam Y Mod v18 t56
    CCcam 2.3.0

Emuları kurulmuştur.
    Kurulu olmayan emuları kurabilirsiniz,

Server kullanan arkadaşlar bilgilerinizi:

WicardEmu 1,19 Var/Tuxbox/config /wicardd.conf dosyasına editleyiniz.

CCcam için etc içerisindeki Cccam.cfg dosyasına editleyiniz.

Mgcamd için usr/k eys içerisindeki ccamd.list dosyasına C: satırınızı ekleyiniz.

Oscam y mod kullanan arkadaşlar /etc/tuxbox/config/oscam server dosyasını editleyiniz.

BTKCam kullanan arkadaşlar usr/k eys içerisindeki btkcam.cfg dosyasına B: satırınızı ekleyiniz.

08.04.2016 tarihli Güncel k eyler yüklenmiştir. Biss ve emu ile izlenebilen bütün kanallar çalışmaktadır. Teşekkürler

Yüklenen Eklentiler
    ClearMem
    AutoSoftcamkey
    HavaDurumu Eklentisi
    MediaPortal
    Kraven HD
    TSpanel
    TurkVOD
    SeyirTURK

Youtube

openEsi 2.0_Backup_İmaj 08.04.2016 HdGlas skin ''DrAgOn''
    Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

OpenEsi 2.0 GigaBlueQuadPlus Baçkup birazdan verileçektir.
    Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

OpenEsi 2.0 GigaBlueQuadPlus Baçkup verilmiştir arkadaşlar umarım beğenirsiniz.

Yorum yap

s.a mach1 üstadım benim kullanmakta olduğum acemiler kullanıcı adını değiştirebilirmiyiz DrAgOn olarak.

Yorum yap

ustam bugüne kadar kullandıklarımın en iyisı.elıne sağlik tessekkurler.

Yorum yap

acemiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            OpenEsi 2.0 GigaBlueQuadPlus Baçkup verilmiştir arkadaşlar umarım beğenirsiniz.
            Acemiler dost merhaba!..Benim cihazım Vu+UNO.Başarabildiğim oranda başka cihazlara ait verilmiş ve paylaşıma konulmuş bacupları da Uno cihazımda kurulu OpenSPA multibootuna yüklüyorum.Bacupunuz sorunsuz kuruldu ve çalışıyor.Kısacası çok beğendim.Ellerinize sağlık dost...
            Ama bir özelliği çok merak ettim:Menüleri neden ikinci bir zarf içine koydunuz.Buna alışamadım.Diğer her şey normal.Bundan böyle sizi de izlemeye alacağım.Sevgiler,saygılar dost!..:efferin::efferin:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X