• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 (8.9.2006) Yazılımları İle İlgili Görüşler Ve Öneriler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yükleyen arkadaşlar s*** p*** gibi kanallar çözülebiliyormu ?

Yorum yap

yst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      aessoftcam haricinde başka softcam atabilecekmiyiz üstad....
      şimdiden teşekkürler
      evet ata bilirsiniz. ama diyer loaderla atmanız lazım.

Yorum yap

lynch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet ata bilirsiniz. ama diyer loaderla atmanız lazım.
        teşekkürler dostum....

Yorum yap

viamez ustannın verdiği yazılımla mach hocanın verdiği yazılım arasında ne gibi fark var anlayamadım

Yorum yap

birde bu aes'e softcam'i attğımız zaman reset atacakmıyız yoksa reset atınca keyler gidiyormu?
            birde bu yazılımda softcam dosyasını atmamız gerekecek bir durum varmı yoksa yazılımın içinde mevcutmu?

Yorum yap

paray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              viamez ustannın verdiği yazılımla mach hocanın verdiği yazılım arasında ne gibi fark var anlayamadım
              @viamezin dosyasında hazır aes ler yüklenmiş durumda mach hocanın yazılımında ise

aes keyleri softcamla kendinizde yükleyebilirsiniz.
              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
              Anlat içinden geçenleri
              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

arkadaslar selam 8000xcam plus yzilim atamiyorum makinayi actigim zaman booting yazip kapaniyor ve atmaya calistigi yazilim kabul etmiyor sice sorun ne olabilir tesekkurler

Yorum yap

yazılımı yeni yükledim yanlız türksatta bazı frekansları bu yazılımla bulamıyorum
                  ben böyle bir sorunla karşılaştım örğ.tgrt gibi

Yorum yap

multileri bende açmadı şanlış mı yaptım acaba önce yazılımı yükledim sora reset ve keyleri attım ama çalışmadı.

Yorum yap

emuyu acık mı dikkat edin... kanallar arasında gezin calışması şart..!

Yorum yap

Yazılımda suanakadar bir problem yok yani.Basta mach1 hocam ve tüm emegi gecen arkadaşlara tesekkürler...
                        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

mach 1 hocam menüye girdiğimde alet donup kalıyor bana yardımcı olurmusunuz 8000 xcamPlus BOOT version 2,0

Yorum yap

mach1 hocam bu menü problemini nasıl çözebiliriz yardımlarınızı bekliyoruz

Yorum yap

Bende donma yok xcamplusta arkadaşlar bugün 5 cihazda denedim yazılımları vermeden tps okaydi softcamle
                              yazılımdan sonra reset atılacak
                              softcam sadece tps aesleri yollamak için
                              diğer tüm keyler eski key editörü ile diğer key dosyası olarak atılacak
                              viamez arkadaşımızın verdikleri yazılıma patchli dosyalar her hafta yazılım atmak zorunluluğu kalmadan artık softcam atıp tps bakılabilinecek bu yazılımlar toollarla
                              bir arkadaş booting de kaldım demiş o modele dünde yazdım bugünde 2 defa atıldı sorun yok yazılımda yeniden atmayı dene düzelmezse servise yolla baksınlar
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam yardım lütfen az önce yazılımı ataym dedim (8000xcam) cihaz yazılımı kabul etmiyor (hata falan vermedi) download dedikten sonra bekliyom ama bir türlü başlamıyor ayrıca super loder ile de denedim yine olmadı ve daha sonra kanal bilgisini alayım dedim pc ye yine bekliyom ama bir türlü başlamıyor
                                2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
                                Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
                                QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
                                250+500 hdd
                                NVIDIA GeForce 8600 GT
                                xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X