• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yasal lig tv kartıyla ilgili problem hala çözülmedi yardımlarınızı bekliyorum 2000cx super plus 18.04. yazılımı attıktan sonra lig tv yi açmaz oldu
    next minix hd black

Yorum yap

• emeklerinize çok çok teşekkürler.....

Yorum yap

• urtys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet forumdada okudum ne gerek var cıs lara bu yazılımı atıyorlar sabırsız arkadaşlar cx makınalar wievlwei çözüp çüzmediği hakkındada birşey yazılmıyor ama çözmese muhakak çözülmüyor derlerdi demekki hala çözüyor
        sabırsızlıkla bir ilgisi yok kardeşim bu işi hobi olarak yapıyorum zaten o kanalları ben gboxta izliyorum sen ister at ister atma atan arkadaşlarıda sabırsız arkadaşlar olarak nitelendirme
        mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

• 2000 cıs super plus ların ******* niye geç yükleniyor anlamıyorum,

Yorum yap

• Next 2000 SÜper Plus Hak

ARKADAŞLAR 18.4 YAZILIMINI YÜKLEDİKTEN SONRA LİG TV KARTI KİLİTLENME YAPIYOR NEDEN VE NASIL SÖZEBİLİRİM BU SORUNU atla:atla:

Yorum yap

• son yazılımdan sonra cihazı komple resetledim sirius uydusundaki cryptoworks sistemindeki kanallara geçince her zaman olmamakla birlikte cihaz reboot yapıyor; sanırım bu bir bug.

Yorum yap

• ~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                son yazılımdan sonra cihazı komple resetledim sirius uydusundaki cryptoworks sistemindeki kanallara geçince her zaman olmamakla birlikte cihaz reboot yapıyor; sanırım bu bir bug.
                Selam bu sorunun çözümü;
                Eski yazılımlardan birini boot menüden gönderin, daha sonra üzerine güncel yazılımı gönderin düzelir.

Yorum yap

• kaykay245 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ARKADAŞLAR 18.4 YAZILIMINI YÜKLEDİKTEN SONRA LİG TV KARTI KİLİTLENME YAPIYOR NEDEN VE NASIL SÖZEBİLİRİM BU SORUNU atla:atla:
                  Şimdilik emuyu kapatarak seyredin,ilerleyen yazılımlarda düzeltilecektir bu sorun...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Selam bu sorunun çözümü;
                    Eski yazılımlardan birini boot menüden gönderin, daha sonra üzerine güncel yazılımı gönderin düzelir.
                    tasarım hoca bu sorun bende de nadiren oluyor boot ile de attım ama sirusta nadıren bazen kilitlenme bazende resetliyor dünkü yazılımı yeni attım bu yazılımda henüz böyle bır sorun olmadı saygılar
                    next 2000 cıs sp

Yorum yap

• tps auto wiew auto devam
                      ERKEKLERİ YILLAR DEGİL ERİŞEMEDİKLERİ KADINLAR YIPRATIR...

Yorum yap

• Teşekkürler usta.

Yorum yap

• arkadaşlar ne yaptımsa wiew leri izleyemedim acaba diyorum yazılımı yenidenmi yüklesem bir zararı olurmu

Yorum yap

• Eğer emuyu aktif ettiysen kanal üzerinde biraz bekle açılır.

Yorum yap

• hocam daha önce bu yolu denedim yani emu aktif benim sorum acaba yazılımı tekrar yüklemenin cihaza bir zararı olup olmadığı

Yorum yap

• sel005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hocam daha önce bu yolu denedim yani emu aktif benim sorum acaba yazılımı tekrar yüklemenin cihaza bir zararı olup olmadığı
                                yazılımı tekrar yüklemenin cihaza bir zararı olmaz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X