• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

comport 1

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• comport 1

slm arkadaşlar ;
    bu güne kadar sorunsuz bir şekilde comport 1 bağlantısını kullanarak uydu alıcısı cihazıma key ve yazılım atıyodum.
    bu gün comport 1 arıza verdi ve comport 2 bağlantısını kullanmak zorunda kaldım

acaba comport 1 bağlantısını nasıl aktif edebilirim.

benim başıma tam 3 defa geldi 3 ayrı ana kartta asus sadece com 1 çıkışı vardı arıza yapınca bende usb li com dönüştürücü kullanmaya başladım şu an hayla usb den yazılımları gönderiyorum com 1 e ayarladım çıkışlarını yalnız bazen tanımıyor yani pc usb çikışlarını karıştırıyor yükleme programını kapatıyorum cihazı da kapatıyorum ve tekrar açıyorum anca kapatıp açtıktan sonra tanıyor com 1 bağlantısını bu sorunun kaynaklandığı bazı arızalı cihazlardan kaynaklanıyor com bağlantısı kısadevre olan cihazlarda ve com 9 adet pimlerden bazıların tersine pc nin com bağlantısına düşük elektrik göndermesi şimdi ustalar arkadaşlar bu gibi sorunlarla karşlaşan oldumu olmuşsa ne gibi bir çözüm buldu ve ya tamir konu hakikaten ilginç sanırım asla tamir olmuyor çıkış galiba teşekürler
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X