• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

baby tv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• baby tv

Bende baby tv ve tiji şifrelenmiş. Galiba şifreleme türü değişmiş. Açma keyi varmı.

şifreleme türü aynı.değişmedi.

bende 21.09.2008 tarihli *** yüklü.iki kanalda açıktır.bilginize.cihazına uygun dosyayı yükle.dünki dosya açar diye düşünüyorum.

Yorum yap

Haklısın. Çalışıyormuş.

Yorum yap

Yokmu arkadaşlar. Baby tv şifreleri

Yorum yap

Konu ilgili bölüme taşındı,kanal via 2.5 oldu arkadaşlar yani sistemi değişti.
          Forum Kuralları

Yorum yap

bende neden çekmiyor
            acaba

Yorum yap

Hotbird 13 de Polonya ve İngilizce Yayın yapan BBC Bebiee var şifresi çözülüyor, Baby Tv kadar güzel 1.5 yaşında kızımla beraber zevkle seyrediyoruz

Yorum yap

Lanvin Nickli Üyeden Alıntı
                Hotbird 13 de Polonya ve İngilizce Yayın yapan BBC Bebiee var şifresi çözülüyor, Baby Tv kadar güzel 1.5 yaşında kızımla beraber zevkle seyrediyoruz
                dostum trt 4 şimdi çocuk yayını yapıyor oda güzel
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

frekansları hk

Lanvin Nickli Üyeden Alıntı

bir zahmet bu kanalların frekanslarını verebilir misin
                  :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

0206 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bir zahmet bu kanalların frekanslarını verebilir misin
                    11,117 v 27500
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      11,117 v 27500
                      malesef BBC babies de gitti.:alalal::alalal:

Yorum yap

mfb260473 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        malesef BBC babies de gitti.:alalal::alalal:
                        neyseki TRT çocuk var biz onunla avutuyoruz

Yorum yap

çok şanssızım çooookkkk
                          nasıl olsa normal uyduda da baby tv kırılıp izleniyor diye 10 gün önce digitürk iptal ettirip next cx superplus usb li cihaz aldım.bırakın baby tv yi denemek için başka kanalların bile şifresini açtıramadım.bir kanalın şifresini çözdüreyim dişimi kırıcam
                          ama şunuda ifade edeyim ki:
                          bir çok forum okudum gezdim en güzellerinden biride burası.herkese teşekkürler ....

Yorum yap

mach1 hocam bul artık şu baby tv' ye bir çare evdeki yaramazlarla baş edemez olduk.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X