• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kyoto 9900-9910-9600 Güncel Yazılımlar 19/06/2006

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tamam arkadashim bu soyledin yazilimi atmadan mi deneyem,yani eski yazilimla mi

Yorum yap

Oldu acildi eski yazilimlada
      emeyi gecen herkeze teshekurler.

Yorum yap

sense7 35 ' e
        TPS devamlı key değiştiriyor.. Senin bunu takip edip keyleri güncellemen gerekir....

Yorum yap

ellerinize sağlık....dediklerinizi aynen uyguladım açmadı.yardım edecek kimse yokmu..

Yorum yap

Kyoto 9900dci Tesekkur Ettim Ama Kapattiktan Sonra Tekrar Emu Guncellemek Istiyor.

Yorum yap

bilgilendirme için teşekkür ellerine sağlık kabus_34

Yorum yap

9900 dci - cihazında 19.06.2006 tarihli yazılım yüklü.XXL'leri açmıyor.Menü-cihaz bilgisi-ok-ok-audio yapıyorum,15-20sn açılıp tekrar kapanıyor.Ne yapmalıyım.

Yorum yap

suan ıcın her 4 dk daa bır AES olan multı keylerı degısıyor malesef bu sekılde sonuc alınamaz ve yayınlar ızletılmez abıcım
                  yazılımda kesınlıkle olmuyor suan bırcok kanaldaaa key yok calısmıyorlar.
                  bılgınıze...

Yorum yap

keylerle uğraşmaya soon

auto tps update yazılımları çıktı aesin şifresi çözüldü ama türkiyede yazılım hala yok neden mi çünkü bizim yazılım hırsızlarımız kendileri emek vermiş gibi programı sitelere verdiler şimdide gört gibi kaldılar ellerinde kaldı reciver cihazıı . Hani emekle üretiyodun sen emu yazılımını dallama desene çalıyordum hırsızlık yapcak ortam henüz oluşmadı diye bu kafayla daha çook key ararsınız kardeşim yazık bizim forum sitelerinin haliiiiii

Yorum yap

Premİer Bombalara Devam Edİyor.absat Ok.tps Ok.dİgerlerİ Ok.104100ve 104600 Modellerİ.auto.

Yorum yap

ne bombası yaaa AES key AU olmaz arkadasım.
                        aradaa sıradaa 300.400 tane aes key yazıp yazılıma eklenılıp verılıyor bunun harıcınde bır AU ıle alakalı bır calısma yok ve olamaz key 3.4. dk daa bır degısıyor AES key bulması cıhaza kalsa 2.Saat.

Yorum yap

arkadaşlar sirus taki şifreli kanallar için yeni yazılım gerekiyormuş kyoto ya bu konuda baskı yapalım benim cihazım 9900dcı - bu baskıyı nereye ne şekilde yaparız yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

sensey 35 'e
                            TPS keyler 10 - 20 dak. da değişiyor...!!
                            Güncel yazılıma ihtiyacın yok... Forumlarda yayınlanan yeni keyleri girersen açar...!!!

Yorum yap

Kyoto 9900-9910-9600 Güncel Yazılımlar 20/12/2006

Yorum yap

ellerine sağlık arkadaşım kyoto kullananlar bu habere çok sevinecekler...
                                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X