• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arıza

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arıza

arkadaşlar bu gün bir sorunla karşılaştım kullandıgım cihaz botech 10000 vacı
    cihazı biraz önce açtım izlemek için cihaz açılıyor fakat görüntü ve ses yok tv'ye görüntü vermiyor kanal degişmiyor akşam çalışıyordu ne olmuş olabilir

aşil Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bu gün bir sorunla karşılaştım kullandıgım cihaz botech 10000 vacı
    cihazı biraz önce açtım izlemek için cihaz açılıyor fakat görüntü ve ses yok tv'ye görüntü vermiyor kanal degişmiyor akşam çalışıyordu ne olmuş olabilir
    cihaz disipley calısıyorsa cihazda sorun olmaya bilir tv bagladıgın skart vs. baglantı kablolarını kontrol et genelde skart kablolar yerinden oynayıp bu gibi problemler acabiliyor ..

Yorum yap

evet kabloları kontrol et yada elektrik fişinden çek tekrar takıp dene bakalım kitlenmişte olabilir!
      saygılar...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
        cihaz disipley calısıyorsa cihazda sorun olmaya bilir tv bagladıgın skart vs. baglantı kablolarını kontrol et genelde skart kablolar yerinden oynayıp bu gibi problemler acabiliyor ..
        kablolarla ilgili degil denedim cihaz kilitlemiş kendini galiba kumandadan tuşlara basdıgım zaman hiç bir tuş çalışmıyor cihaz üzerinde kanal degiştirmiyor ses aç kapa olmuyor.cihazı kapatttıgım zaman normalde saat çıkar şimdi -:- ekran böyle cihazı açtıgımda 0001 başkada kanala geçmiyor.

Yorum yap

reset atıp denedinmi olmassa yazılımı tekrar güncellemen gerekecek sanırım
          saygılar...
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X