• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*** Ayarı Sorunum Var!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• *** Ayarı Sorunum Var!!!

Bende YE8000 Xcam var.Atv den maç izleyemiorum...forumdaki konulara baktım ve denildiği gibi herseyi yaptım fakat 1973 yü yasdıığım halde *** ayarı çıkmıorr yardımmm edinn!!!!!

Sistem Ayarları>>Cihaz Versiyonu>>1973 yapın emu bölümü devreye girer.

Yorum yap

yaptım zaten ama hala çıkmıyor :S

Yorum yap

O bölümde çıkmaz. Menülerden çık ve Uydu ayarları bölümüne gir en altta keyayar menüsü gelecektir.

Yorum yap

öyle yaptım zaten.forumda yazanların hepsini uyguladım ama çıkmadı bi türlü *** ayarları

Yorum yap

Arkadaşım sen emunu aktif yapamıyorsun demekki.
            Sistem Ayarları
            Cihaz Versiyonu bölümünde sanal olarak 1973 tuşlayacaksınız. Versiyon bilgileri zıplayarak Yeşile dönecek. Daha sonra bu bölümden çıkıp, Uydu Ayarları başlığının altındaki keyayar bölümü aktif olacak.

Yorum yap

benim dedigimde o işte herşey okeyy.yazı yeşile döndü ama uydu ayarlarına girdigimde *** ayarları çıkmıo.bende anlamadım

Yorum yap

Şuan cihazında hangi tarihli yazılım var dostum??

Yorum yap

cihaz versionunda nov 21 2003 yazıo dostum

Yorum yap

yeni yazılımı at düzelir

Yorum yap

2003 yazılımı o cıhazın emusus yazılımı olması lazım onun için olmuyor siz bu gün verilen yazılımı at yada 5.6.2007 yazılımını at direk açar

Yorum yap

oke saolun

Yorum yap

son bir soru sorucam arkadaşlar versiyon yüklediiimizde kanallar silinirmi?

Yorum yap

silnmez ama yeni versiyonu atmadan reset at ondan sonra yazılımı at tekrar reset at kanalları yeni yazılımı yükledikten sonra tarat daha güzel çalışır cıhazın

Yorum yap

hocam bende 8000 xcam plus var ******* girdim ama atv açılmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X