• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kurtlar Vadisi nerede yayınlansın?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kurtlar Vadisi nerede yayınlansın?

Arkadaşlar bilindiği gibi dizi yayından kaldırıldı. RTUK, showtv kendi kaldırdı diyor yapımcı pana film yalanlıyor. pana film açıklamasında bi şekilde izleyiciye ulaşacağını bunun internet, sinema yada dijital platform yoluyla olabileceğini söylüyor.

Bana göre en mantıklısı bir azeri kanalı üzeriden ( örneğin ANS ) rtük ün karışamadığı kanaldan fta olarak yayın yapması. siz ne dersiniz?

Düşüncelerimizi ifade ederken siyasi konulara girmeceğinizden , birbirimizi rencide edecek yazılar yazmayacağınızdan eminiz. görüş ve önerilerinizi bekliyorum

saygılar

Sinemalarda oynasın isteyen gitsin yabancı ülkelere satılsın gelişmiş toplumlarda sorun yok sorun bizim gibi gelişim ve değişim geçirenlerde
    akşam filim seyreden işsiz eğitimsiz iyiyi kötüyü ayırt etmekten aciz veya üç kuruş bulan şımarıklar sabah sokağa çıkınca aynı sahneleri sokakta uyguluyor

Yorum yap

Sinemalarda oynasın yada CD olarak satılsın ama TV de yayınlanmasın çünkü çok sakıncalı.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Türksatta rütüğün karışamayacağı bi kanalda yada Digital platform da yayınlansın.

Yorum yap

bence de azeri kanallar olabilir ben sakıncalı olduğunu düşünmüyorum buna gelene kada ne proğramlar var sakıncalı olarak örnek magazin proğramları daha sakıncalı değilmi?
          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
          dreambox 500s

Yorum yap

arkadaş o yayınlanmasın bu yayınlanmasın yok efendim sinema yok tv de peki ne yayınlanacak bu memlekette birilerinin işene gelmedi diye yayınlanmasın oh neala memleket yayınlansın vede tvde ve kanalı neyse kimle anlaşmışsa orada yayınlansın
            BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

Arkadaşlar tv de yayınlansın fakat şiddet sahnelerini öyle kanlı canlı olmasın desek bu sefer reytingi düşer orta bir yol bulunmalı. Saygılar
              Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X