• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 4.6.2009 Digi TV Auto Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sağol Digium

Yorum yap

Sevgili Arkadaşlar az önce YENİ YAZILIMI Usb ile attım. Yazılımı attıktan sonra kanal listesini USB ye yedekledim ardından CİHAZA RESET ATTIM. Ve USB deki kanal listesini
      tekrar cihaza yükledim. Ve GÜNCEL SOFTCAM attım. Sonra GÜNCEL SOFTCAM daki NAGRA
      Satırındaki KEYLERİ RESETLEDİM. Ve sonuç 1 Dakika sonra cihaz AUTO MÜKEMMEL ÇALIŞMIŞTIR. Yazılımda EMEĞİ geçenlere ve Bizlere İLETENLERE TEŞEKKÜRLER..
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

arkadaşalar bu yazılımdan öncekinde kanallar değişmiyordu ayrıca uydudan yazılım yükleyemiyorum

Yorum yap

satın ustaların emeğine ve bilgisine sağlık
          Yine biz next 2000 dpcı süper plus ve diğer süper plus kullanıcılarını
          ihya ettiniz.
          Oto olabilmesi için üstatların dediği gibi
          Menü - girişler - emu - sarı tuş ok de yaklaşık bir dakika sonra oto çalışıyor.
          saygılar

Yorum yap

ellerine sağlık abi ..
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Arkadaşlara saygılarımla .Emeği geçen kim varsa hepsine çooook teşekkürlerimi iletiyorum...

Yorum yap

ellerinize sağlık
                next machina 3d

Yorum yap

Thank you very mach

Yorum yap

emegi herkese tesekkur ederim

Yorum yap

siz büyüksünüz ya

Yorum yap

emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

Bir Öneri.....

Son uydudan güncelleme yazılımı çıktı çıkalı cihazın stabilliği kayboldu.Adı uydudan güncelleme olarak kaldı.6-7 yazılımdır cihazlardaki sorunlar dile getirildi ama nafile.Sorunlar veya diğer ismi buglar forumlarda dile getirildiğinde hoşt,poşt,asarım, keserim vs.Ne bu kardeşim.Bu zamana kadar efendiliğimizi koruduk yeter artık.Bakın bu başka bir cihazın yazılım sorumlusunun söylediği sözler.(Yine, daha önceki versiyonlarda yapılan tüm iyileştirme ve güncelleştirmeler, bu versiyonda da korunmuştur; ki bunun anlamı bizim için büyüktür.

Eğer bu versiyonda önemli bir problem bulamazsak, yani herşey düzgün çalışıyorsa, Platform1 için yapacağımız son versiyon bu v50 olacak. Bundan sonraki tüm emeklerimizi, Platform2 üzerine yoğunlaştırabileceğiz.

Platform2 ile ilgili ilk versiyonlar yayınlanmaya başladığında, eğer P2'den memnun kalmayan kullanıcılar olursa, bu v50 versiyonunu cihazlarına USB ile yükleyerek, full fonksiyonel çalışan, kullanıcıların bugüne kadar istediği 200 civarı isteğin tamamının yapılmış olduğu, bu yazılımı gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirler.
                          Eğer bir problem tespit edemezsek, v50 bizim için bir tür "MASTER YAZILIM" olacaktır.)
                          Ben ve benim gibi düşünen arkadaşlarında aynı görüşte olduğu kanaatindeyim.Hiç test yazılımları bitmez oldu hep test hep test nerede bunun anası veya master olanı.Tabi üstatlar hemen sinirlenecek git o cihazı al yok bunu al ben nextin adının bu şekilde anılmasını istemiyorum.Yazılımlarda emek verenlerden ricam bir önceki yazılımlarda bulunan sorunların bir sonraki yazılımlarda düzeltilmesi ile uğraşılması.
                          Alone_Wolf

Yorum yap

yazılımlar gayet iyi

Yazılımlar gayet iyi

Yazılım düzgün çalışıyor ise ki çalışıyor illa adının konulması mı gerekmekte

yazılımın test olmasıyla yada master olmasına niye bu kadar takıldınız anlayamadım

neticede güzel çalışıyor

Bir Master yazılım olsa ve ardından dört ay yazılım çıkmasa daha mı iyi olur ?

ihtiyaca yönelik yazılım en geç iki hafta içinde çıkmakta

biraz daha iyi niyetli yaklaşmak lazım değilmi?

Yorum yap

sağol hocam

Yorum yap

Yazılımlar gayet iyi

Yazılım düzgün çalışıyor ise ki çalışıyor illa adının konulması mı gerekmekte

yazılımın test olmasıyla yada master olmasına niye bu kadar takıldınız anlayamadım

neticede güzel çalışıyor

Bir Master yazılım olsa ve ardından dört ay yazılım çıkmasa daha mı iyi olur ?

ihtiyaca yönelik yazılım en geç iki hafta içinde çıkmakta

biraz daha iyi niyetli yaklaşmak lazım değilmi?

Adını koymaya gerek yok eskiden beri next cihaz kullanırım ama bu son 6-7 yazılımdır yazılımlarda sorunlar artmakta ama siz cihazı sadece görüntü olarak algıladığınız için göremiyorsunuz.Benim amacım adına yakışan nextin sorunsuz ve iyi bir cihaz olması için gördüklerimi dile getirmektir.
                                Alone_Wolf

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X