• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 24.4.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

MACH1 hocaya çok teşekkür ederimyeni yazılımla herhalde bazı hatalar düzeltilecektir

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

bu yazilimda yasal digiturk karti calisiyor mu ?

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Yazılımın çıktığı gün yükledim. Bu güne kadar Digiturk okumada hiçbir sorun çıkarmadı kartıda modülsüz kullanıyorum. ek bir bilgi iki yıldır hiçbir yazılımda sorun çıkmadı.
          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cihaz'da son yazilim yuklu fakat simdiye kadar 2 kere kanallar kendi kendine gitti.

Biran once bir cozum gelir insaAllah.

Yorum yap

bendede daha 1 kere gitti kanallar

Yorum yap

Dün akşam cihazı kapatmak için kumandanın düğmesine bastım, ekran dondu. Arkadan elektriği keserek kapattım. Bu sabah açtığımda kanallar silinmişti..

Yorum yap

Bu kanallarin silinme sorunu insaAllah birdahaki yazilimlarda giderilir.

Yorum yap

Son kanal bilgilerinin yedekliyormusunuz. kanallar gidince yedekten geri yükleniyormu ? başımıza gelmedi fakat olusa hazırlıklı olalım.
                    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Son kanal bilgilerinin yedekliyormusunuz. kanallar gidince yedekten geri yükleniyormu ? başımıza gelmedi fakat olusa hazırlıklı olalım.
                      Evet yedekliyoruz kanalllar silindiğinde USB bellekten tekrar yüklüyoruz.
                      şifrelerin açık olduğu bir dünya için...

Yorum yap

nerden ve nasıl yedekliyoruz bilgi verirmisiniz bende de iki gün üstüste gitti önce ekran donuyor sonra da arkadan aç kapa yapınca cıhaz kendini resetliyor

Yorum yap

Bende de oluyor, 2,3 gunde bir "bilgiler hafızalanıyor" derken donup kalıyor. Anahtardan kapatınca da kanallar siliniyor. Yazilimdan oldugu kesin. Bir an once yeni bir yazilimla düzeltilmezse işimiz zor...

Yorum yap

1 haftadır kullanıyorum yeni yazılımı şu ana kadar bi sorunla karşılaşmadım sanırım cihazdan cihaza değişen bişeyler var

Yorum yap

24.04.09 tarihli yazılımda kanal taşımayla ilgili problem çıkıyor 7 derecede kanal taşırken 9 ncı sıraya ne yaptımsa olmuyor n coğrafik kanalı 75 nci sraya gitti başka yere alamıyorum mach1 hocam yada doktor üstatın bilgisine arz ederim.SAYGILAR
                              KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

Yedekleme derken cihazın kendi yedekleme kısmından bahsetmiştim. Cihaz resetlendiği zaman cihazdaki yedek duruyormu ve geri yükleme yapılıyormu ? Bende yapmamıştı ve flash yazma hatası çıkmıştı şu şekilde sorunumu düzelttim. Yazılımdan önce fab. ayarlarına dönmek ve eski kanal bilgilerini geri çağımayıp yeni yazılımdan sonra kanal listesi oluşturup yedeğe almak oldu herhangi resetleme yada donma gibi bir sorun ile karşılaşmadım.
                                NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X