• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zipli yüklemeyin derken repo haricinde yüklemeyin demek istemiştim aslında Bu şekilde yüklerseniz yeni güncellemeler olunca oto olarak alamazsınız ya da eklenti üstünde "update" diyerek te alamazsınız.
    bilgi için teşekkür ederim.ben 2 aydır az çok birşeyler yapmaya çalışıyorum..
    birde hiç bilmeyenler var.. onlar için..repo haricinde yüklemeyin demek istemiştim aslında
    bunu nasıl yapacaklar birazaçarmısınız..
    cihazında xorion olamayan biri 1.1.0 nasıl kurması lazım..sizin deyiminizle.
    teşekkürler
    P9PLUS

Yorum yap

Eline sağlık dostum ama bu şekilde zip olarak yüklenirse yani repo yüklemeden yaparlarsa yeni güncellemeleri alamazlar ve buna çok alışılsın istemiyorum. Repodan yükleyip güncelleme olduğunda oto olarak almak zaten Kodi nin en güzel özelliklerinden.

İsmail;

Modul yaparım ama daha sonra zaten vakitsizlikten android ve webos uygulamalarına daha bakamadım
      Babacan sonuna kadar haklısın, kabulümdür.

Kullanıcıların %80-90'ına balık tutmayı öğrettik hep birlikte çok şükür ancak %10-15'lik bir kesime ne kadar altından olta da versek, solucanlar, kelebekler tombul ve albenili de olsa bir türlü balık gelmiyor.
      Onun için bunlara dinamitli çözüm en güzeli, patlattttttt booooooom balıkları toplayın arkadaşlar.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Babacan sonuna kadar haklısın, kabulümdür.

Kullanıcıların %80-90'ına balık tutmayı öğrettik hep birlikte çok şükür ancak %10-15'lik bir kesime ne kadar altından olta da versek, solucanlar, kelebekler tombul ve albenili de olsa bir türlü balık gelmiyor.
        Onun için bunlara dinamitli çözüm en güzeli, patlattttttt booooooom balıkları toplayın arkadaşlar.

Sevgiler...
        ehehehhe güldürdün beni valla, çok yaşa

Adela;

Bu konunun ilk mesajına bakın, oradan repoyu kurup deneyin.

Yorum yap

Güçlü'nün bırakacağını zannetmiyorum, üstelik Teng ya da MKvod da modul yapabilir. Teng (SeyirTurk) gerçi hiç ortalıklarda yok ama ona belli olmaz.

Güçlü olmazsa ve başkaları modul yapmazsa Seyir ve Mkvod gerçekten bomboş kalacak...
          ayıptır yav biz boşunamı link ekliyoruz niye boş kalsın seyirTURK ve MKVOD
          bu arada youtube linklerini kendi sunucuma ekledim ve malesef bu youtube php çalışmasında ciddi sorunlar var xorion-wetek sürümünde.daha öncede dile getirmiştim bir ayar çeksen iyi olur usta.

örnek : nostalji yerli filmler/youtube listeler/arzu film/kemal sunal filmleri

nostalji yerli filmler/youtube listeler/lale film/siyah beyaz filmler

nostalji müzik/nostalji şarkıcılar (karışık liste)/ajda pekkan

gibi eminim başka bölümlerde de bu sorunlar vardır.

birde benim çok beğendiğim bir bölüm olan nostalji müzik içerisindeki nostalji radyo bölümüde malesef linkler alınamıyor.halbuki o php bile değil.

son olarak nostalji portal yapısı gereği ücretsiz hostlardan yayın yapıyor.ücretsiz hostların en büyük dez avantajı trafik çoğaldığı vakit hostu kapamalarıdır (ismail usta iyi bilir) ücretli bir host satın almayı düşünmediğim için nostalji portal free yayınlanmayacaktır.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
            ayıptır yav biz boşunamı link ekliyoruz niye boş kalsın seyirTURK ve MKVOD
            bu arada youtube linklerini kendi sunucuma ekledim ve malesef bu youtube php çalışmasında ciddi sorunlar var xorion-wetek sürümünde.daha öncede dile getirmiştim bir ayar çeksen iyi olur usta.

örnek : nostalji yerli filmler/youtube listeler/arzu film/kemal sunal filmleri

nostalji yerli filmler/youtube listeler/lale film/siyah beyaz filmler

nostalji müzik/nostalji şarkıcılar (karışık liste)/ajda pekkan

gibi eminim başka bölümlerde de bu sorunlar vardır.

birde benim çok beğendiğim bir bölüm olan nostalji müzik içerisindeki nostalji radyo bölümüde malesef linkler alınamıyor.halbuki o php bile değil.

son olarak nostalji portal yapısı gereği ücretsiz hostlardan yayın yapıyor.ücretsiz hostların en büyük dez avantajı trafik çoğaldığı vakit hostu kapamalarıdır (ismail usta iyi bilir) ücretli bir host satın almayı düşünmediğim için nostalji portal free yayınlanmayacaktır.
            Eklenti güncellenmiştir, yeni versiyon 1.1.1 dir.

onboboon;

Yukarıda bahsettiğin tüm eksiklikleri giderdim. Radyolar artık çalışıyor ve bazı linklerdeki sorunlar ki bu sorun linklerinde yer alan "_" karakterinden kaynaklanıyormuş; kısaca servis tarafında encrypt ederken hatalı kod yazmışım..

Yorum yap

• user ve pass biligisi istedim. hala alamadım.wetek play cihaz kullanıyorum.

Yorum yap

• manos Nickli Üyeden Alıntı
                user ve pass biligisi istedim. hala alamadım.wetek play cihaz kullanıyorum.

Birazdan özel mesajla gönderirim...

Yorum yap

• Bu sefer dinamitle balık avlamayacağım.

Güncelleme başarılı.

Eline sağlık üstat.

Sevgiler...

Yorum yap

Eklenti güncellenmiştir, yeni versiyon 1.1.1 dir.

onboboon;

Yukarıda bahsettiğin tüm eksiklikleri giderdim. Radyolar artık çalışıyor ve bazı linklerdeki sorunlar ki bu sorun linklerinde yer alan "_" karakterinden kaynaklanıyormuş; kısaca servis tarafında encrypt ederken hatalı kod yazmışım..
                    Evet simdi portal cok daha iyi durumda emegine saglik usta.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                      Evet simdi portal cok daha iyi durumda emegine saglik usta.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                      Evet yaa bence de şimdi çok kullanışlı oldu, bu arada İsmail duymasın ama sadece senin portala(Nostalji) bakıyorum son zamanlarda

Bir de İsmail sana mail gönderdim...

Yorum yap

• Eskiden film-dizi sıkıntısı çekerdik şimdiyse altyazı derdimiz oldu.

Güncel yabancı dizi bölümlerinin altyazısını bulamaz oldum, akıl verin dostlar ne yapalım?

Sevgiler...

Yorum yap

Birazdan özel mesajla gönderirim...
                          çok teşekkür ediyorum

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                            Evet yaa bence de şimdi çok kullanışlı oldu, bu arada İsmail duymasın ama sadece senin portala(Nostalji) bakıyorum son zamanlarda

Bir de İsmail sana mail gönderdim...
                            Ustam mail gelmemiş.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                              Ustam mail gelmemiş.
                              Tekrar gönderdim şimdi sana ve Onur'a

Yorum yap

• xorion hocam size pm gönderdim kolay gelsin iyi günler
                                Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X