• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mut@nt 51 4k uydu alıcısı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mut@nt 51 4k uydu alıcısı

MUT@NT 51 4K UYDU ALICISI

http://hepsidijital.com/mutnt-51-4k-uydu-alicisi

MUT@NT 4K UYDU ALICISI ÜRÜNLERİ STOKLARA GİRMİŞTİR. ÖN SİPARİŞİ KAPANMIŞTIR.

ÖN SİPARİŞ VEREN MÜŞTERİLERİMİZE VE BAYİLERİMİZE ÜRÜNLERİ KARGOLANMAYA BAŞLAMIŞTIR.

ÖN SİPARİŞ VEREN MÜŞTERİLERİMİZE ÜRÜNLERİ ÇİFT TUNERLİ GÖNDERİLMİŞTİR.

BUNDAN SONRAKİ SİPARİŞLER AYNI FİYATA ANCAK TEK TUNERLİ SATILACAKTIR.
    2. TUNER AVRUPADAKİ GİBİ OPSİYONEL OLACAKTIR.

ENİGMA 2, ORJİNAL CCcam, NUSB 3.0, HDMI 2.0 ÇIKIŞ,

3 ay CCcam FULL SERVER HEDİYE !

Teknik özellikler:

• işletim sistemi : Linux OS E2 • İşlemci : BCM 7251s 10500 DMIPS işlemci • SoC : 28nm • Saat 1500MHz • Maks. Video çözünürlüğü : 2160p ( 4K Ultra HD ) • H.265 : Evet • VP9-4k Youtube : Evet ** • VP8 Youtube : Evet • OpenGL ES : Evet • Kart Okuyucu : 1 • Sık kullanılan Arabirim (CI slot): 1 • Değiştirilebilir Tuner : Evet • Tuner : 2x DVB- S / S2 • Bootloader SPI düz : 8MB • NAND Flash : 4096 MB ( 4GB ) • DDR Bellek : 1GB • HDD : 1x Dahili 2,5Zoll • E - Sata : Yok • USB 2.0 : 2 ( 1xRückseite 1xVorne ) • USB 3.0 : 1 (Arka) • Lan : 1000 Mbit Max • HDMI sürüm 2.0 . • YUV : Yok • Scart : Hayır • RCA : Evet • S / PDIF : Evet • Ekran : VFD dot-matrix • Açılış süresi * : 28 sn . • E2 reboot * : 7 sn . • Güç kaynağı : Harici 12V • Tüketim (FSD) : 13,1W / 7,1W / 0.5W • Boyutlar ( G x T x Y) : 300 x 220 x 50 mm
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Şimdi yorumları ve menü resimlerini bekliyeceğiz.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

ram 2gb olsa çok süper olurdu...
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Cihaz eline geçen bir kullanıcının ilk yorumları

MUT@NT 51 4K Kullanıcı Yorumları!!!

hepsidigitalden aldığım MUT@NT 51 4K cihaz,yaklaşık 10 gün rotarla elime ulaştı,
        cihazı çok güzel paketleyip fatursıyla göndersikleri için özellikle teşekkür ediyorum.(olması gerektiği gibi)

cihazla ilgili görüşlerim şöyle;

cihazın kutu,kumanda ve kasası çin malı orta kalite,

kumanda algılaması çok çok iyi,nere tutsan görüyor,

cihaz tüm zamanların en hızlısı (şimdilik),

openpli yükledim benim için gerekli tüm pluginler gayet sorunsuz çalışıyor,

server açma hızı çok iyi,hiç sorun görünmüyor,

cihaz 2-3 saattir açık çok fazla ısınmıyor,

yazılım gayet stabil yeşil ekran görmedim,

en önemli konu görüntü kalitesi...

daha önce kullanmış olduğum vu+ solo 4k ile kıyaslarsam,görüntü kalitesinde bir fark yok gibi,

tek artısı (bence en önemli fark) 2160p modunda vu solo 4k da HD ve SD görüntüde bariz görüntü kaybı oluşuyordu,

bu açıdan mutant daha iyi...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

android 4k cihaz kullanmadım,test ettiğim ve kullandığım 4k cihazlar;vu solo 4k,technisat,humax ve mutant,birde sony 55x8505c tv nin dahili uydu alıcısı,

görüntü kalitesi benim kullandığım tüm enigma2 cihazlardan daha iyi diyebilirim,fakat tecni,humax ve tv nin dahili uydu alıcısı sd hd 4k daha iyi görüntü veriyor,

genel performans ve kullanım kolaylığı açısından kesinlikle mutant ve vu solo 4k daha iyi...

benim cihazımda elime bugun gecti. tuner hassasiyeti, cihaz hizi ve stabilitesi, cccam performansi gayet iyi,dsmart modul ile sorunsuz. ben goruntu kalitesini dm 7080 kadar iyi bulmadim. hepsiburadadan siparis vermis oldugum v2.0 hdmi kablolar ile de deneme yapip yorumlarimi paylasacagim. birde ben cihazi 2160 p 60 hz de calistiramadim sinyal yok diyor ve eski ayarla devam ediyor. bunun kablo ile alakali oldugunu dusunuyorum.

bugün iptv leri denedim ilk defa sorunsuz izledim bence cihaz oldukça iyi.

kanal geçiş hızı vu solo se ve 4k ile aynı..

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X