• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni butonlar çıkmıyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni butonlar çıkmıyor.

Yeni eklediğim tema da butonlar çıkmıyor, daha önce eklemiş olduğum temalarda çıktı ama bu çıkmıyor, ayarlarda bir eksik yok, buton boyutundan olabilirmi? öncekiler 70x22 pixel ama bu daha büyük, sorun nerede olabilir?

Teşekkürler.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

çıkmayan butona sağ tıkla özelliklerine bak, link olarak nereyi gösteriyorsa buton gif dosyalarını o klasör içine upload et uygun şekilde..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      çıkmayan butona sağ tıkla özelliklerine bak, link olarak nereyi gösteriyorsa buton gif dosyalarını o klasör içine upload et uygun şekilde..

Sayın hocam,
      Bunları yapmıştım zaten yani butonlar uygun şekilde yerleştirildi ancak bu butonları ben hazır buton sitesinden yaptım bundan olabilirmi? ayrıca butonlar portekizce, portekizce dil paketi ile ilgili olabilirmi?

Saygılar.
      En büyük aptallık,

Yorum yap

dil ile imaj dosyalarının ilgisi yoktur pek ondan olacağını sanmam. gözden kaçırılan nokta var tahminimce. olmazsa yarın bakarız ona biara, msn'den görüşürüz..

Yorum yap

Sayın hocam,

Çok uğraştım ama olmadı, ingilizce buton koyunca oluyor portekizce ile olmuyor, sanırım butonlarda bir terslik var, vazgeçtim ingilizce kalsın belki zamanla bir çare buluruz, ilgin için çok teşekkürler.

Sevgi ve Saygılar.
          En büyük aptallık,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X