• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lider tv dün akşam ilk defa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lider tv dün akşam ilk defa

sayın üyeler dün akşam lider tv inter bayern maçını veriyordu ve kanal biss şifreliydi daha önce açabiliyordum hatta git gel yaparak açma yaparken

son günlerde şifreleme sistemi tanındığı için direkt açıyordu kanalı cihazım

ancak dün akşam sadece ses geliyor görüntü bir türlü gelmiyordu bu sorunu yaşıyan oldu mu acaba

forum üyelerinden bilgi paylaşmalarını bekliyorum şimdiden herkese çok teşekürler
    Modüllü üyelik özgürlüktür

forumda anlaşılan benim açtığım hiç bir konuya ilgi gösteren üye yok

Yorum yap

bu konuda bilgisi olan arkadaş yok mu?

Yorum yap

Sadece sizde değil herkeste böyle idi,sadece ses vardı. belki yayından kaynaklanan bir şeydir. Açıkçası diğer kanallarda verdiği için maçı üstünde de fazla durulmadı zannedersem.
        Ama hala bu biss şifreleme sistemi bozuk kanalları gel git yaparak izleme durumundayız.Tekrar şifreye geçtiği zaman yine test ederiz
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

sayın karbon cevap yazdığınız için çok teşekür ederim sağolun selamlar saygılar iyi akşamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X