• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Cİ PLUS cihazımda Digiturk frekanslarının tamamını izliyemiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Cİ PLUS cihazımda Digiturk frekanslarının tamamını izliyemiyorum

Next 2000 Cİ PLUS cihazımda Digiturk frekanslarının tamamını izliyemiyorum..
    Digiturk canagından gelen kabluyo direkt cihazıma giriyorum toplam 8 TP den sanırım 4 tanesini frekans ve ratelerini giriyorum bir turlu sinyali alamıyorum nedeninin acıkalyabilirseniz sevinirim..

yukarıdaki lbn üniversalmi ?
    eğerki değil dar band ise lnb osilatör ayarını değiştirmen lazım recevierden 10.000 -10450 yap gelir
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Lnb Ayarları Dual/Universal...

evet LNB ayarlarım Dual Üniversal dar bant dediginiz ayarlarda işaretli sadece Horizantel Frekansları alamıyorum cok ilginç geldi bana..Bu arada ben digiturk çanagından next 200 ci plus cihazıma direkt olarak alıyorum..Ne olabilir..

Yorum yap

kasif35 Nickli Üyeden Alıntı
        evet LNB ayarlarım Dual Üniversal dar bant dediginiz ayarlarda işaretli sadece Horizantel Frekansları alamıyorum cok ilginç geldi bana..Bu arada ben digiturk çanagından next 200 ci plus cihazıma direkt olarak alıyorum..Ne olabilir..
        canak antene takılı olan Lnb Dt kendi kullandıgı Lnb ise olabilir. yeni bir Lnb ile deneyin..

Yorum yap

Yeni LNB digelr DT uyelerini etkilemesin

Apartmanda bir kaç kişi kullanıyor digiturk u LNB yi degiştirsek onlar etkilenmez mi ki..Ama yeni canak almaktansa LNB yi degiştirmekte yarar var

Yorum yap

kasif35 Nickli Üyeden Alıntı
            Apartmanda bir kaç kişi kullanıyor digiturk u LNB yi degiştirsek onlar etkilenmez mi ki..Ama yeni canak almaktansa LNB yi degiştirmekte yarar var
            Lnb degistirdiginiz zaman apartmandaki diger Receiverlerde yeni Lnb ye gore ayarlanması gerekir bu da cok buyuk bir problem degil
            Yeni Lnb'ye gore Receiverlere ayar yapılınca bir problem olmayacaktır..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X