• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yabancıların anlayıp da bizlerin anlamadığı şu.

Yabancılar önemli bir şeyi buldukları zaman asla açık etmezler, zamanı gelince açık ederler, ki onun da bir nedeni vardır. Yani, sallamasyon olarak vermezler.

Biz olsak, sanki Amerikayı keşfeden Colomb gibi hemen buldummm, şov olsun diye veririz, yani paylaşmak için de vermeyiz.
    Ama dangalak düşünmez ki açık edilince ilgili konu hemen kontrol edip yamalar.

Onun için biz hiç bir zaman gizli bir şeyin neden gizli kalmasını anlayamayıp hep yaya kalmışızdır.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
      Yabancıların anlayıp da bizlerin anlamadığı şu.

Yabancılar önemli bir şeyi buldukları zaman asla açık etmezler, zamanı gelince açık ederler, ki onun da bir nedeni vardır. Yani, sallamasyon olarak vermezler.

Biz olsak, sanki Amerikayı keşfeden Colomb gibi hemen buldummm, şov olsun diye veririz, yani paylaşmak için de vermeyiz.
      Ama dangalak düşünmez ki açık edilince ilgili konu hemen kontrol edip yamalar.
      Onun için biz hiç bir zaman gizli bir şeyin neden gizli kalmasını anlayamayıp hep yaya kalmışızdır.
      Sevgiler...
      sizin konuyla ne alakanız var? konunun mahdabı varken, sizin fikrinizi soranmı oldu? yorum yapıyorsunuz? siz kendi işinizi yapınız. eski günlerdeki gibi aktif konular bulamıyorsun galiba,polomik oluşturacak yorum yazmak bir yöneticiye yakışırmı?

Yorum yap

• Arkadaşlar lütfen tartışmayın

Konumuza dönelim, vk eskiden ne güzeldi, bütün film siteleri vk ya upload ederlerdi filmlerini falan. İsmail bile öyle yapardı. Sonra Vk otoportal yaptım hala da duruyor. Havalar bu sene ne kadar garip değil mi? Sanki bahar mevsimini atladık ve yaza geç girdik.
        Nerde o eski bayramlar....

Yorum yap

• evet ya prison break i ilk vk ya upload etmiştim.şimdi o hesabıma bloke konmuş giremiyorum.en az 5-6 hesabım vardı vk da ne günlerdi

onur dostumuz daha iyi bilir ama vk ya artık upload çok yapılmıyor gibi.

aslında artık eskisi gibi takip etmiyorum ama hazır konusu açılmışken xorion ustam sen de openload lar açılıyor mu peki?

mkvod da openload açılmıyor ya da açılıyor benim haberim yok
          pair işe yaramıyor artık.

bu arada nisan yağmurları da haziranda yağdı galiba

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
            sizin konuyla ne alakanız var? konunun mahdabı varken, sizin fikrinizi soranmı oldu? yorum yapıyorsunuz? siz kendi işinizi yapınız. eski günlerdeki gibi aktif konular bulamıyorsun galiba,polomik oluşturacak yorum yazmak bir yöneticiye yakışırmı?
            İşim gücüm yok, senle uğraşacağım?
            Alemsin.

Bana bulaşan sensin, ben konunun sahibi olan Xorion ustaya kısa ve öz bir tavsiyede bulundum, kabul eder ya da etmez ona kalmış bir seçenek.
            Ancak haklı sebeplerim var bunu o dahil herkes biliyor.

Ben neysem oyumdur, bazı forumlarda yöneticilik yapanlar gibi ayrı hesap açıp yazmam.
            Ha yöneticiliğimden memmun değilseniz bırakır, normal kullanıcı gibi yazarım, hiç sıkıntı değil, hiç koltuk sevdalısı da olmadım.
            Önemli olan paylaşmak, yardım etmek, bilgi vermek ve öğretmek-öğrenmektir.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• openload ı bilmiyorum ama oload ve closeloadlar açılıyor

Bu hafta sonu ya da en kötü önümüzdeki hafta xorvodu webosu LG Store a göndereceğim. Umarım kabul ederler ve yayınlanır. O zaman kendin bakarsın ne açılıyor ne açılmıyor.

Vk ya upload ederdin
              Mail.ru sen hep beterdin
              Gönül yareler içinde
              Lg aldın muradına erdin

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                İşim gücüm yok, senle uğraşacağım?
                Alemsin.

Bana bulaşan sensin, ben konunun sahibi olan Xorion ustaya kısa ve öz bir tavsiyede bulundum, kabul eder ya da etmez ona kalmış bir seçenek.
                Ancak haklı sebeplerim var bunu o dahil herkes biliyor.

Ben neysem oyumdur, bazı forumlarda yöneticilik yapanlar gibi ayrı hesap açıp yazmam.
                Ha yöneticiliğimden memmun değilseniz bırakır, normal kullanıcı gibi yazarım, hiç sıkıntı değil, hiç koltuk sevdalısı da olmadım.
                Önemli olan paylaşmak, yardım etmek, bilgi vermek ve öğretmek-öğrenmektir.

Sevgilerimle...
                Yukarıdaki harika şiirimi yazasıya Ozkaradag mesaj yazmış o mesajın altına bir garip olmuş

Hepimiz bişeyleri paylaşmak için burdayız ve Ozkaradag'ın dediği gibi ben kendi apimi paylaşsam bir kaç güne kamaz onu kapatırlar. Yani paylaşım yapayım derken olanı da kaybetmemek gerekiyor.

Elbette başka çözümler de ararız ve inşallah buluruz. Yusufturgut sen de haklısın çözüm yolu arıyorsun ve bunun için uğraşıyorsun dediğim gibi umarım bir yol buluruz ve herkes memnun olur.

Yorum yap

• usta sen kendi uygulamanda vk sorununu çözmen senin için kolayda. Esas sorunun kaynağında
                  çözüm bulsanız daha güzel olur.malesef github da yeni script.module.urlresolver paylaşan yok.
                  script.module.urlresolver/lib/urlresolver/plugins/vk.py içinde gerekli değişikliği yapabilirseniz
                  vk.com linkleri açılır.

import re
                  import json
                  import urllib
                  import urlparse
                  from lib import helpers
                  from urlresolver import common
                  from urlresolver.resolver import UrlResolver, ResolverError

class VKResolver(UrlResolver):
                  name = "VK.com"
                  domains = ["vk.com"]
                  pattern = '(?://|\.)(vk\.com)/(?:video_ext\.php\?|video)(.+)'

def __init__(self):
                  self.net = common.Net()

def get_media_url(self, host, media_id):
                  headers = {
                  'User-Agent': common.IE_USER_AGENT
                  }

query = urlparse.parse_qs(media_id)

try: oid, video_id = query['oid'][0], query['id'][0]
                  except: oid, video_id = re.findall('(.*)_(.*)', media_id)[0]

sources = self.__get_sources(oid, video_id)
                  sources.sort(key=lambda x: int(x[0]), reverse=True)

source = helpers.pick_source(sources)
                  return source + helpers.append_headers(headers)
                  raise ResolverError('No video found')

def __get_sources(self, oid, video_id):
                  sources_url = 'http://vk.com/al_video.php?act=show_inline&al=1&video=%s_%s' % (oid, video_id)
                  html = self.net.http_GET(sources_url).content
                  html = re.sub(r'[^\x00-\x7F]+', ' ', html)

sources = re.findall('(\d+)x\d+.+?(http.+?\.m3u8.+?)n', html)

if not sources:
                  sources = re.findall('"url(\d+)"\s*:\s*"(.+?)"', html)

sources = [(i[0], i[1].replace('\\', '')) for i in sources]

return sources

def get_url(self, host, media_id):
                  return 'http://vk.com/video_ext.php?%s' % (media_id)

galiba değişiklik burda yapılması gerekiyor.
                  __________________________________________________ _____
                  usta size kendi uyğulamanızı veya kendi apini paylaş demedimki.
                  script.module.urlresolver/lib/urlresolver/plugins/vk.py içinde gerekli değişikliği yapabilirmisiniz diye sordum.
                  Hem üyelik girmeden vk.com linklerini çalıştırdım diye yazıyorsunuz, hemde kendi apimi paylaşmam diye yazıyorsunuz. anlamadımki...
                  son değişikliği aktif etmek için vk üyelik gerekiyorsa ben üyelik bilgilerimi gönderiyim size.
                  yukardaki vk.py deki gibi değilde, üyelik bilgileri ile online bağlanıp izleniyorsa zaten birişe yaramaz, kalıcı çözüm olmaz.

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
                    __________________________________________________ _____
                    usta size kendi uyğulamanızı veya kendi apini paylaş demedimki.
                    script.module.urlresolver/lib/urlresolver/plugins/vk.py içinde gerekli değişikliği yapabilirmisiniz diye sordum.
                    Hem üyelik girmeden vk.com linklerini çalıştırdım diye yazıyorsunuz, hemde kendi apimi paylaşmam diye yazıyorsunuz. anlamadımki...
                    son değişikliği aktif etmek için vk üyelik gerekiyorsa ben üyelik bilgilerimi gönderiyim size.
                    yukardaki vk.py deki gibi değilde, üyelik bilgileri ile online bağlanıp izleniyorsa zaten birişe yaramaz, kalıcı çözüm olmaz.
                    Üyelik girmeden vk linklerini çalıştırdığımı ve bunu kendi apimle yaprığımı yazdım aynen öyle evet. Yazdım çünkü zaten burası xorvod konusu doğal olarak xorvod da çalışacaktır diye yazmam çok normal..

Üyelikle linkleri almak dediğiniz gibi benim de hiç istemediğim bir şey. Eskiden vk otoportal da öyleydi kişler kendi tokenlerini alıyordu ama şu an öyle değil ve umarım devamlı çalışır. Bunu yazarken de aslında vk otoportalın hala çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.

Şu an için kendi apimi kullanmak dışında dediğiniz gibi global bir yapı için maalesef çözümüm yok. Ama hep dediğim gibi vk daki bu durumun uzun süreli olacağını düşünmüyorum. Çözülmezse de ben de araştırırım..

Yorum yap

• İsmail Ustam Xorion Ustam selamlar.

Yorum yap

• Merhaba arkadaşlar
                        Turkvod ile ip tv izlerken yayın aralıklarla kesiliyor. Wetek kumandadan sürekli play tuşuna basarak yayını izlemeye devam ediyorum. Yayın kesildiğinde otomatik yenileyecek Herhangi bir ayar var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• CoreELEC'te 3-4 gündür XorVod açılmıyor, sorun bende mi yoksa genel mi?

Sevgiler...

Yorum yap

• Çalışmıyor hata veriyor.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• bende uzun süredir çalışmıyor güncelleme olacaktı beklemedeyiz

Saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X