• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next super pulus ek dosyasındaki "softcam ***" hata vermekte

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...2&d=1248459503 Bu linkteki 7 KB degerindeki kayıt girdileri softcam dosyasında cihaza yüklerken cihazı kitliyor hocam.saygılar

Yorum yap

2000 inf lerde aynı sorun hata veriyor zanedersem dosyalarda bi hata var saygılarımla

Yorum yap

andıran05 Nickli Üyeden Alıntı
          2000 inf lerde aynı sorun hata veriyor zanedersem dosyalarda bi hata var saygılarımla
          dosyayı yüklemesi uzun sürüyor ve yüklüyor cihazı ellemeden beklerseniz görürsünüz sorun yok
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

5000 içinde olsaydı teşekkürler

Yorum yap

ekurel hocam acaba next 7500'ler için dosya verecekmisiniz
              :zipla: :zipla:

Yorum yap

softcam yükleme

Ekürel hocam kullandığım cihaz next 2000 super plus usb li senin verdiğin softcamı yükleme yapamadım sarı dosyanın içindende çıkartıp direk usb yükledim yinede olmadı neden acaba tasarım ve uzman hocanın verdiği dosyalarda problem yok bilgilerinize

Yorum yap

teşekkürler usta

Yorum yap

degerli hocalar verdiginiz softcam bilgisayardan cihaza yuklenmiyor hata veriyor.ben bunu usb ile atcam insaallah hata vermez verirse sizinle paylasırım.ellerinize saglık

Yorum yap

alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ekürel hocam kullandığım cihaz next 2000 super plus usb li senin verdiğin softcamı yükleme yapamadım sarı dosyanın içindende çıkartıp direk usb yükledim yinede olmadı neden acaba tasarım ve uzman hocanın verdiği dosyalarda problem yok bilgilerinize
                      Değerli hocalarımızdan açıklayıcı bir cevap gelmedi dün yeniden ekürel hocamızın vermiş olduğu softcamı yüklemeye çalıştım yükliyemedim

Yorum yap

Değerli hocalarımızdan açıklayıcı bir cevap gelmedi dün yeniden ekürel hocamızın vermiş olduğu softcamı yüklemeye çalıştım yükliyemedim
                        Dostum sofcamı usb ye at ve cihaza gönder biraz bekle cihaz sofcamı yükleyip bot edip tekrar açacaktır
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

soft camı bende usb den denedim atamadım

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Dostum sofcamı usb ye at ve cihaza gönder biraz bekle cihaz sofcamı yükleyip bot edip tekrar açacaktır
                            Yenisayfa sofcamı şimdi yüklemiyorumki ben her zaman yüklüyordum ama şimdi ekürel hocanın verdiği son iki sofcamı yükleme yapmıyor bekleyorum ama değişen birşey yok anahtardan kapatım açıp uzman ve tasarım hocanın verdiği sofcamı hemen kabul ediyor acaba hocaların işine karışmak gibi olmasın acaba birşeymi unutuldu diye hatırlatıyorum o kadarkay:

Yorum yap

Yenisayfa sofcamı şimdi yüklemiyorumki ben her zaman yüklüyordum ama şimdi ekürel hocanın verdiği son iki sofcamı yükleme yapmıyor bekleyorum ama değişen birşey yok anahtardan kapatım açıp uzman ve tasarım hocanın verdiği sofcamı hemen kabul ediyor acaba hocaların işine karışmak gibi olmasın acaba birşeymi unutuldu diye hatırlatıyorum o kadarkay:
                              dostum cx cihaza gönderdim biraz geç güncelledi kdb dosyayı hemen güncelledi denemek için tekrar sofcam dosyasını attım biraz uzun sürede güncelledi dosyanın yoğunluğndanmıdır nedir bilemem

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum cx cihaza gönderdim biraz geç güncelledi kdb dosyayı hemen güncelledi denemek için tekrar sofcam dosyasını attım biraz uzun sürede güncelledi dosyanın yoğunluğndanmıdır nedir bilemem
                                Akşam tekrar deniyeceğim ve güncellemesini bekliyelim bakalım açıklaman için:sagol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X