• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalar yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustalar yardım

elimde super max 9800fta super diye bir cihaz var yazılımı next ınf serisi 614 m olarak görünüyor ama bir türlü next yazılımı atamıyorum bootta 030 yerine a 129 diye çıkıyor yardım lütfen 5518 botu atmayı denedim olmuyor

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32194 o yazılım zaten son yazılım yenisi çıkmadı o yüklendi ise cihaz bootta zamanında 0030 olmuş olması lazım
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

yanlış yazdım herhalde next inf serisi derken ben cihazın yazılımını bir arap sitesinden buldum yazılım 9800 inf 614m mo 023 olarak görünüyor ben bu cihazı next 2000 plus a çevirmek istiyorum am 5518 boot dosyasını bir türlü kabul ettiremedim ayrıca c bilgisi kımızı 5970 ile emuyu açıyor

Yorum yap

cihaza yazılım yüklemeye çalışıyorum 1 eer hatası veriyor yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

yardım edebilecek kimse yokmu

Yorum yap

tohan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yardım edebilecek kimse yokmu
            is_link11c_user_softcam.zip bununla at bot dosyasını
            PCLink2.0i User.zip bununla yazılımı at 030 olunca
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

teşekkür ederim ama 1.1c ile birtürlü bağlantı kuramadım yani olmadı

Yorum yap

tohan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                teşekkür ederim ama 1.1c ile birtürlü bağlantı kuramadım yani olmadı
                Arkadaşım boot dosyasını ampülden atmayı deneyiniz ve yinede olmazsa Program artı tuşuna basılı vaziyette açınız cihazı ve öyle atmayı deneyiniz boot dosyasını.

Yorum yap

malesef yine olmadı softvare upgade eror uyarısı alıyorum program+ yabasılı tutunca A 129 yazıp kalıyor.Daha sonra 1Err hatası veriyor

Yorum yap

yakınsan bana gel ben sana yardımcı olayım arkadaşım...
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yakınsan bana gel ben sana yardımcı olayım arkadaşım...
                      arkadaşım ben balıkesirdeyim

Yorum yap

sağlık olsun arkadaşım mach 1 hocamın verdiği linkten dene şansını ...
                        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

yinede sağol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X