• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bu forumdan indirdiğim Programlarda receiver çalışmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bu forumdan indirdiğim Programlarda receiver çalışmıyor

Bu forumdan indirdiğim Programlarda receiver çalışmıyor. hiçbir led lambası yanmıyor. başka bir web sayfasından (www.ne**tv.net) indirdiğim programı yüklediğimde receiver çalışıyor. ama ben buradan indirdiğim programı yüjklemek istiyroum. receiverim nasıl kabul eder acaba burdaki programları.
    Recieverim Next YE-2000X PLUS yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    oyun oyna, trt çocuk
    matrak futbol

arkadaşım 5 6 cihaza ben burdan indirdiğim yazılımı attım herşey yolunda sen biryanlışlık yopıyo olmalısın
    HANİ KARDELELEN AŞIK OLURDA ÇIKARTI YA KARIN ALTINDAN GÖVDESİNİ ZENFERİ YÜREĞİN DE KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA GÜLÜM

Yorum yap

arkadaşım bende yazılımları buradan indirip yüklüyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım galiba sen hatalı yüklüyorsun

Yorum yap

Biraz dikkat edersen yazılımı yüklemede herhangi bir sorun olmaz nasıl bizlerde herhangi bir sorun olmadığı gibi...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

jb007 Nickli Üyeden Alıntı
          Bu forumdan indirdiğim Programlarda receiver çalışmıyor. hiçbir led lambası yanmıyor. başka bir web sayfasından (www.ne**tv.net) indirdiğim programı yüklediğimde receiver çalışıyor. ama ben buradan indirdiğim programı yüjklemek istiyroum. receiverim nasıl kabul eder acaba burdaki programları.
          Recieverim Next YE-2000X PLUS yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
          nebutv ile burada verilen dosyalar aynı dosyalardır

Yorum yap

nebutv den indirdiğim 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X PLUS INF610a062006 MO12.00.hex programı çalışıyor ama burdan indirdiğim dosyaları yükleyemiyorum yüklediğimde led lambaları tamamen sönüyor tekrar bu programı attığımda sorun kalkıyor acaba ben buradan yanlış programımı indirip yüklüyorum. acaba hangi programı indirip yüklemeliyim. bir kez daha yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkürler.
            oyun oyna, trt çocuk
            matrak futbol

Yorum yap

nebutv den indirdiğim 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X PLUS INF610a062006 MO12.00.hex programı çalışıyor ama burdan indirdiğim dosyaları yükleyemiyorum yüklediğimde led lambaları tamamen sönüyor tekrar bu programı attığımda sorun kalkıyor acaba ben buradan yanlış programımı indirip yüklüyorum. acaba hangi programı indirip yüklemeliyim. bir kez daha yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkürler.
              sizin cihazınız x plus fta modelidir,aşağıdaki yazılımı yükleyebilirsiniz...
              Forum Kuralları

Yorum yap

sevgili arkadaşım burdan indirdiğin dosyaya nebu daki dosyanın aynısı diyorsun ama hangi dosyayı attığını yazmıyorsun belliki bir yanlışlık yapıyorsun yoksa biz zaten netx ağırlıklı yazıyoruz sen gene birdaha dikkatli yaz ve tekrar sonuncu bizle paylaş ..............
                VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan Nickli Üyeden Alıntı
                  sevgili arkadaşım burdan indirdiğin dosyaya nebu daki dosyanın aynısı diyorsun ama hangi dosyayı attığını yazmıyorsun belliki bir yanlışlık yapıyorsun yoksa biz zaten netx ağırlıklı yazıyoruz sen gene birdaha dikkatli yaz ve tekrar sonuncu bizle paylaş ..............
                  dosyalar aynı dosya belli ki arkadaş yanlış yazılım atmış,verilen bilgilere uygun olan dosyayı verdim bir denesin bakalım...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

doğru düşünmüssün sevgili (mpl) sana katılıyorum...........
                    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                    GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Bence arkadaş ilk önce yükleme işlemini nasıl yaptığını anlatırsa daha kolay yardımcı olunur.
                      ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

@jb007
                        www.mach1digital.com/mach1forum da yayınlanan Next&Nextstar cihazları için verilen yazılımlarla www.nebutv.com veya www.nebutv.net sitelerinde yayınlanan yazılımlar aynı kaynaktan verilen yazılımlardır.Yazılımların birbirlerinden farklı olması imkanı yoktur ve noktasından virgülüne kadar aynıdır.Belkide karıştırıyor olabilirsiniz.Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X