• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000Xcam 10.4.2007 Max TV Editli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000Xcam 10.4.2007 Max TV Editli Yazılımı

16 Derece Doğu Eutelsat W2 Max TV Constant Keyler Eklendi.
    AXN Crime
    ViasatHistory
    ViasatExplorer
    TV 1000

dogru mu anladim ??

Simdi dogru mu anladim , bu yazilimi yuklersek w2 deki max tv deki butun paketleri seyredebiliyormuyuz ?
    yoksa sadece yazdigin 4-5 paketi mi seyredebiliyoruz

tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

teşekkürler dostum
      kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Simdi dogru mu anladim , bu yazilimi yuklersek w2 deki max tv deki butun paketleri seyredebiliyormuyuz ?
        yoksa sadece yazdigin 4-5 paketi mi seyredebiliyoruz

tesekkurler
        Evet sadece yukarıda yazdığım kanalları izleyebilirsin. Ancak; senin cihaza uymaz bu yazılım bunuda belirteyim. Siz Softcam dosyası atarsanız izleyebilirsiniz.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Evet sadece yukarıda yazdığım kanalları izleyebilirsin. Ancak; senin cihaza uymaz bu yazılım bunuda belirteyim. Siz Softcam dosyası atarsanız izleyebilirsiniz.
          Aciklayici bilgi icin tesekkurler ,
          Romanya digital platpormlarindan DIGI TV yada BOOM TV ( DTH ) ile ilgili bir calismaniz olacak mi ??

bu arada bendeki ilk goz agrim olan 8000 xcam hala duruyor sandikta , eger cozum var ise ikinci reciver olarak kullanabilirim ...

Saygilar

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Aciklayici bilgi icin tesekkurler ,
            Romanya digital platpormlarindan DIGI TV yada BOOM TV ( DTH ) ile ilgili bir calismaniz olacak mi ??

bu arada bendeki ilk goz agrim olan 8000 xcam hala duruyor sandikta , eger cozum var ise ikinci reciver olarak kullanabilirim ...

Saygilar
            O paket sadece 1 gün izlenebildi. Hatta yeni yazılımları bile verildi ancak 1 gün sonra keyler çöktü. O günden bu yana malesef keyler public edilemedi. Bu yüzden herhangi bir çalışma olmadı. Eğer keyler tekrar public olursa key dosyası atarak veya keyleri elle girerek izleyebilirsiniz. Aslında o paketin açılmasını bende istiyorum ama malesef keyler olmayınca olmuyor. Oldukça kaliteli kanallar var o pakette.

Forumu izlemeye devam edin!!

Sevgiler.

Yorum yap

next8000xcam puuslara olurmu bu yazılım
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next8000xcam puuslara olurmu bu yazılım
                Olmaz.

Yorum yap

8000x cama hotbird de ki carton network yazılımı verilmeyecek mi?
                  SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
                  http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

Keyler çöktü.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X