• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 Superior Server Düzenleme,Kanal Düzenleme Editörü ve Kullanma Klavuzu

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 19500 Superior Server Düzenleme,Kanal Düzenleme Editörü ve Kullanma Klavuzu

Next Ye 19500 HD Superior Serisi;

Server Düzenleme Editörü

Server bilgilerinizi girdikten sonra bin.uzantılı olarak kaydedip Fat32 format edilmiş bir usb bellek içine gönderin ve cihazınızın Usb girişine takıp USB medya yöneticisi bölümünden kaydettiğiniz dosyayı bulun ve yükleyin.

Kanal Düzenleme Editörü.

Ayrıca Next Ye 19500 HD Superior Kullanma klavuzu Eklenmiştir (Pdf)

Alıntıdır.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

teşekkürler çok güzel bir sunum olmuş

Yorum yap

aynen çok güzel üstadım teşekkürler...

Yorum yap

Eklenen Dosyalar

Yorum yap

arkadaşlar server bilgilerini düzenleyip nasıl cihaza atılacağı konusunda açıklama yaparmısınız

Yorum yap

çanak montajcısıyım. Yeni aldığım next 19500 makinayi kulanmaya başladım.internetim yok.acaba mümkünse cep telefonum samsung s8300 ineternete aylık 8 tl ödiyerk interneti kulanıyorum. Bilgisayara bağlıyarak da modem olarak kulanabiliyorum.cep telefonu usebesinden next19500 usebesine takarak .telefonu next 19500 de modem olarak kulanamazmıyız

Yorum yap

Konuyu her konunun içine ayrı ayrı açmanıza gerek yok. Sordugunuz soruya bu konuda cevap verildi..
              Burayada sormuşunuz...
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

tesekkürlel

Yorum yap

teşekkürler.basarılar. selam.

Yorum yap

hocam iyide bu kanal editörünü pc ye nasıl bağlıycaz?

Yorum yap

xanuha1905 Nickli Üyeden Alıntı
                      hocam iyide bu kanal editörünü pc ye nasıl bağlıycaz?
                      USB belleğe yedekleme yaparak kanalları yüklemek sonra pc de düzeltip USB ile geri yüklenebilir gibi geliyor bana

Yorum yap

ilk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar server bilgilerini düzenleyip nasıl cihaza atılacağı konusunda açıklama yaparmısınız
                        Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaslar bunu nasil yapacaz lütfen anlatin server yerinden f1 mi basacaz saygilar.

Yorum yap

iyi geceler tasarım hocam bu yaptıgınız server programında newcamd bilgilerini girip bin dosyası olarak kaydediyorum fat32 seklinde formatlamıs oldugum belleğe atıp makinaya takıp guncelle diyorum ama makina basarısız uyarısı veriyor bunun neden oldugu hakkında bir fikriniz varmı acaba?

Yorum yap

Kanal listesinin yedeni usb ye nasil aliyoruz bilen varmi ???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X