• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7500cı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7500cı

Dün televizyon Seyrederken Kanal değiştirdiğim anda uyldu 2. kanalda takıldı kaldı. Fişi çektim , Yazılımı yeniden yükledim, fayda etmedi.uydu sadece açılıp kapanıyor televizyona görüntü vermiyor . lütfen ustalardan acilen yardım.Teşekkürler.

evet bendede bu sorun var 7500 cı xpa cihaz ustalar lfn yardim

Yorum yap

aynı sorun bendede oldu 7500 xpa neden kimse cvp vermio

Yorum yap

yanlış prog.yüklenmiş olabilir tekrar güncel prog. yükleyin
        UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

bilen varsa anlatsın

bendede aynı problem vardı kanal degistirirken kilitlendi bida hiç açılmadı hiç bir işlem yapmadı servise verdim hala orada
          yazılımı 6 aydır kullanıyordum

eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yanlış prog.yüklenmiş olabilir tekrar güncel prog. yükleyin

Yorum yap

Cevap geliyor...

kar tanesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Dün televizyon Seyrederken Kanal değiştirdiğim anda uyldu 2. kanalda takıldı kaldı. Fişi çektim , Yazılımı yeniden yükledim, fayda etmedi.uydu sadece açılıp kapanıyor televizyona görüntü vermiyor . lütfen ustalardan acilen yardım.Teşekkürler.
            1 metrelik anten kaplosu alın sonra cihazdan tvye bağlantı yapın yani scart yerine anten girişine girin tv UHF sisteminde tarama yapın cihazın menüsünü 38 den 40 geçmiştir bu nedenle AV Cihazı tanımıyor menüde bir soru soruyor şifre olabilir 1234 veya 1004 neyse gerekli kayıtları yapın fabrika dönülmediği için kaydedilmedi ne sorulduğnu tv de görüntü olmadığından dolayı da kumanda ile mantıklı bir tuşa basılmadığından AV yi tanımıyor tüm işlemleri yaptıktan sonra scart kaployu takın cihaz AV yi tanıyacak herkese hayırlı olsun...dunkes:

Yorum yap

O kadar kişinin sorusunun cevabı burda olduğundan konuyu yukarıda tutmam gerktiğni anladım onun için yukarı alıyorum benden başka yazan olmadı sanki sadece amaç yardım istemek tapdik eden olmuyor... deneyin...

Yorum yap

zaman geçmiş ya çözümü bulmuşlar ama başka yerde galiba neyse can saglıgı

Yorum yap

Selam

FaTaLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  zaman geçmiş ya çözümü bulmuşlar ama başka yerde galiba neyse can saglıgı
                  Zaman önemli tabii çünkü para ödenip farkı parçalar takıldı gereksiz yere çoğu ekmek yedi helal olsun yazılımlar yapılırken denmedi ki ,,
                  menü + tv ayarı tv çıkışı 38 iken 40 yapıldı mutlaka tüm kanal listenizi silerek fabrika ayarlarna dönün özellik kaydedilsin bende cihazı çöpe atmayı düşünürken bir fikir tv de tarama sonucu buldum...

Yorum yap

hocam ben de de aynı problem vardı söylediklerini aynen uyguladım düzeldi.ellerine emeğine gözlerine sağlık

Yorum yap

Önemli değil..

mater Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam ben de de aynı problem vardı söylediklerini aynen uyguladım düzeldi.ellerine emeğine gözlerine sağlık
                      Bilgi ve tercübe yanlış yaptıkça artar..önemli olan yanlışları da kabullenip doğruyu bulduğun zaman P A Y L A Ş M A K 2006 İktibarıyle yeni üyeliğmi koruyabildim ancak saygılarımla....dunkes:

Yorum yap

Teşekkürler

blondy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        1 metrelik anten kaplosu alın sonra cihazdan tvye bağlantı yapın yani scart yerine anten girişine girin tv UHF sisteminde tarama yapın cihazın menüsünü 38 den 40 geçmiştir bu nedenle AV Cihazı tanımıyor menüde bir soru soruyor şifre olabilir 1234 veya 1004 neyse gerekli kayıtları yapın fabrika dönülmediği için kaydedilmedi ne sorulduğnu tv de görüntü olmadığından dolayı da kumanda ile mantıklı bir tuşa basılmadığından AV yi tanımıyor tüm işlemleri yaptıktan sonra scart kaployu takın cihaz AV yi tanıyacak herkese hayırlı olsun...dunkes:
                        Kardeş Allah işini gücünü denk getirsin
                        Çok Sağol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X