• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 hd esada card sharın problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 hd esada card sharın problemi

mach ustanın dediklerini aynen uyguladım free servere baglanırken nood faund
    diye bir yazı cıkıyor modem 1 usb +1 eternet olan datron model acaba ben nerde hata yapıyım
    yardım lütfen

hakan007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mach ustanın dediklerini aynen uyguladım free servere baglanırken nood faund
    diye bir yazı cıkıyor modem 1 usb +1 eternet olan datron model acaba ben nerde hata yapıyım
    yardım lütfen
    Cihazımızda Menüsü Girişler bölümünden Etherneti seçin.

Ethernet yazan bar üzerindeyken kumandanızdan kırmızı tuşa basınız.Sırasıyla 1 2 3 4 kodlayınız.

Kodlama işlemi sonucunda aşağıdaki resimdeki tabloyu göreceksiniz.

CAS barına geliniz ve OKEY'leyiniz.Aşağıdaki menünün çıktığını göreceksiniz.Özellikle Network Server kısmının AÇIK konumda olmasına dikkat ediniz. KAYIT işlemini yaparak Bulunduğunuz menu'den çıkınız.

Ethernet kısmına gelip tıklayınız.

Öncelikle Ağ Ayarlarına tıklıyoruz.

DHCP seçerek cihazınızın lokal IP almasını sağlamanız gerekmektedir.
    Kaydet üzerine gelin ve kaydedin.Cihazınız lokal IP no.sunu kaydedecektir.

Şimdi Alan Ayarlarını okeyleyiniz.

Alan Ayarları üzerine gelip okeyliyoruz ve elimizde sahip olduğumuz veya deneme olarak verilen account(Kullanıcı) bilgilerini cihazımıza aktarmaya başlıyoruz.

URL bandının üzerine gelip kumandanız üzerindeki sarı tuşa basınız.

Çıkan araç üzerinden URL' nizi eksiksiz olarak kodlayınız.

Kodladığınız URL' nizi evet deyip hafızalayınız.

misal aşağıdaki gibi olacak.

Şimdi Kullanıcı adı barı üzerine geliyoruz.Kumandamızda sarı tuşa basıyoruz.

Kullanıcı adımızı eksiksiz giriyoruz.

Exit yapıyoruz

Kullanıcı adımızı EVET deyip hafızalıyoruz.

Yukarıdaki örnekteki kullanıcı adı gibi olacak.
    Şimdi kullanıcı şifresinin üzerine gelip sarı tuşa basıyoruz.

Kullanıcı şifremizi kodluyoruz.

Kullanıcı şifremizi EVET diyerek hafızalıyoruz.

Yukarıdaki örnekteki kullanıcı şifresi gibi olacak.

Önemli NOT:Yeni yazılımlarda kullanıcı şifresi ***** Olarak çıkmaktadır.Bu sizi yanıltmasın.Bir yönde makinanızdaki şifrelerin korunması amacına yönelik bir çalışmadır.

Şimdi kumandamızdaki yeşil tuşa basıyoruz ve port düzenleme işlemine başlıyoruz.

Deskey kısmına gelip OKEY'liyoruz.DESKey'imizi yazıyoruz.

Şimdi başlangıç portlarımız giriyoruz

Bitiş portlarımızı giriyoruz.

Kaydediyoruz.

Bu girişleri yaptıktan sonra kaydediyoruz.

Bir sonraki ekrana exit ile dönüp komple kaydediyoruz.

Kayıtlarını gerçekleştirdiğimiz alan aranıyor.

Her şeyi doğru yaptığımızda alan içerisinde yer alan tüm kartları görebilirsiniz.

Sonuçta bir aksilikle karşılaşırsanız kumandanızdaki kırmızı tuş vasıtasıyla port güncellemeyi tekrardan yapınız. Önce kırmızı tuş ile kart bilgisine geliniz.

Açılan pencerede tekrardan kırmızı tuşa basarak port güncelleme yapınız.

ardından yeşil tuşa basarak tüm portları güncelleyiniz.

Alan içerisindeki tüm kartların aşağıdaki gibi geldiğini göreceksiniz.
    EĞER aksilik olursa tüm işlemleri yeniden doğru bir şekilde yeniden yapınız.

NEBUTV HOCAYA TEŞEKKÜRLER

Yorum yap

hocam resimleri aynen uyguladıgım halde olmuyor devamlı nood faund yazıyor acaba free serverlerden kaynaklanan bir hatamı diye düşünüyom

Yorum yap

hakan007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam resimleri aynen uyguladıgım halde olmuyor devamlı nood faund yazıyor acaba free serverlerden kaynaklanan bir hatamı diye düşünüyom
        olabilir zaten açanı bulman çok zor bulursanda en fazla 10 dakka bakarsın server istiyorsan mach1 hocanın serverini tavsiye ederim fiyatlar çok iyi çeşit bol burda 1 nolu mesajda istersen mach1 hocaya pm at

http://www.mach1digital.com/mach1for...756#post392756

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X