• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 ultralar için yeni yazılım artık çıksın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

magicicecube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son yazılımdan sonra kilitlenme sorunu hiç yaşamadım arkadaşlar yazılımı atmadan önce res atıp attıktan sonra da res atarsanız bence sorun düzeler bide kanal yüklemsi yapmayın bence yeniden taratın kamalları sorunsuz izliyorum şuan
    teşekkürler *mach1*
    saygılarımla...
    arkadaşlar anlamadığınız nokta şu 30 agustos yazılımında normal uydudayken kilitlenme olmuyor doğru ama dyelim paralı bir serverden yayın alıyorsun ve 5 dk bir kilitleme sorunu var.ayrıca motorlu canak kullanan benim gibi arkadaşlar uydu pozisyonu bile ayarlamdan kilitleniyor...onun için 5 haziran yazılımını kullanıyorum...
    ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

hackerbox585 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu güne kadar sorun da yaşamış olsak ne olursa olsun en azından diğer cihazlara göre üst sınıf bir cihaz. Sabredersek eminim meyvesini göreceğiz. Arkadaşlar Gülü Seven Dikenine Katlanır, elbette sorunlar aksaklıklar olacak ve bunlar düzelecek, eminim tertemiz sorunsuz yayın izleyebileceğimiz yazılımlar çıkacak bizlerde yakınmak yerine teşekkür edeceğiz. Bence sabredelim.
      karde hangi cihazlara göre üstdüzey sence
      yazarsan bizde ögrenmis oluruz))

Yorum yap

eskiden burun kıvırdığımız sunny cihazlar bile fersah fersah next i geçtiler. next kendi ipini çekmiştir. bir next sevdalısı olan ben bile artık nextten tiksindiysem artık çok geç.
        NEXT kullanıcılarını küstürdü.
        artık hiç bir tanıdığıma next aldırmıyorum.
        At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

Şu okuduklarıma inanamıyorum bendede son yazılım var ve türksatta bugüne kadar bi kere bile dondığuna şahit olmadım.Server den gelen yayınlarda bazen oluyo (çok nadir)onunda server yoğunluğundan olduğunu herkes biliyo benim 9000 ultra henüz 1 aylık ama ben uydu işinde çok eskiyim bi çok cihaz kullandım ve bence en fonksiyonel cihaz bu.

Yorum yap

erce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Şu okuduklarıma inanamıyorum bendede son yazılım var ve türksatta bugüne kadar bi kere bile dondığuna şahit olmadım.Server den gelen yayınlarda bazen oluyo (çok nadir)onunda server yoğunluğundan olduğunu herkes biliyo benim 9000 ultra henüz 1 aylık ama ben uydu işinde çok eskiyim bi çok cihaz kullandım ve bence en fonksiyonel cihaz bu.
            kardes bircok hangi cihazi kulandin mesela
            Drembox bulandinmi Humax5400 veya dbox2,ELANVISION,
            Kathrein UFS 910 HDTV cok yönlü cihazlar bunlar

Yorum yap

her zaman next kullandım. alacak eşime dostumada tavsiye ettim. ancak motorlu çanağım boşuna duruyor. çünkü next de yazılım ile ilgili sorun var diyorlar. iki aydır bekliyorum. sadece iki uydu seyrediyorum.

Yorum yap

kesinlikle donuyor

magicicecube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                son yazılımdan sonra kilitlenme sorunu hiç yaşamadım arkadaşlar yazılımı atmadan önce res atıp attıktan sonra da res atarsanız bence sorun düzeler bide kanal yüklemsi yapmayın bence yeniden taratın kamalları sorunsuz izliyorum şuan
                teşekkürler *mach1*
                saygılarımla...
                Sevgili arkadaşlar yaklaşık 4 aydır 9000 ultra kullanıcısıyım, bu donmalar yüzünden arkadan açıp kapatmaktan bıktım...bırakın newcamd1, 2 yi özellikle turksatta örneğin kanal d ya da ntv seyrederken bile donuyor...düşünün uzanmışım koltuğa şöyle keyifle tv seyredeyim diyorum zaplarkan ana bir bakıyorum kitleniyor...kalk git arkadan kapa aç off yani, hani 40 yılda bir yapsa neyse nerdeyse 2 günde bir yapıyor...Ayrıca teletexti bir kere açtım mı yandım beni kapatamazsın diye sanki makina beni delirtmeye çalışıyor sonra ses olayı boğuk her kanal değiştirmede ekolayzırı açacaksın ki ses adam gibi çıksın makina tüm bu kötü yanlarıyla beni delirtse de kart paylaşımı ve sayenizde seyredebildiğim newcamd1 serveriyla beni sevindirmeyi de başarabiliyor...özetle ne onunla ne onsuz oluyor...tüm dostlara ricam evet gülü seven dikenine katlanır ama bu komik arızaları giderecek bir yazılım yapmak gerçekten zor mudur? saygılarımla...

Yorum yap

senin dediğin kitlenme eski yazılımlarda var 30 8 2007 yazılımında kitlenme teletexte olmuyor bu yazılımı dene istersen ciminayin

Yorum yap

NEXT 9000 ultra' nın ilk kullanıcılarından olarak cihazı ilk aldığım zaman newcam1 newcam2 diğer fonksiyonel özellikleri ile oldukça iyi bir cihaz aldığıma inanmıştım fakat gün geçtikçe bütün özelliklerini kaybetmeye başladı tps auto varken hadi diyordum fakat şimdi oda yok her gün bir kaç sefer yazılım varmı diye bakıyorum oda yok diğer cihazlara bakıyorum daha çabuk yazılım desteği oluşuyor bizlerin üst düzey diye düşündüğümüz NEXT 9000 ultra terkedilmiş bir konuma geldi hep arkadaşlar şikayetlerini yazıyorlar haklı olarak çünkü memnuniyetmizi yazacak bir şey kalmamaya başladı ben yavaş yavaş cihazdan umudumu kesmeye başladım inşallah yanılıyorumdur üstadların NEXT9000 ultrayı unutmamaları dileklerimle !!!!!!!!!!

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32496 arkadaşım araştırmadan eleştiri yapmayın tps auto aylardanberi çalışıyor sorunsuz demeki okadar araştıma yapmışsınki bulamamışsın yukarıdaki linkten indirebilirsin yazılımı... tabiki birkaç eksik var makinada onları herkezbiliyor tabi enbüyük sıkıntı motorlu canaktaki kilitlenme ve premiyer sport kanaların açmaması altyapı desteyi olmadı için onun haricinde new2 deki kilitlenmeler bazı arkadaşlar şikayetçi ben ücretli server kulanmıyorum ama bazen free buldumda kullanıyorum tabi onlarda kilitlenme var ama bugün digium usta free server verdi birsorun yok gayet düzgün çalışıyor donma kilitlenme ve sayre yok bunu sakın yacılık ve reklam gibi algılamayın arkadaşlar eksik oldunda bende yazıyorum cünkü hepimiz aynı gemideyiz saygılar
                      DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

cef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32496 arkadaşım araştırmadan eleştiri yapmayın tps auto aylardanberi çalışıyor sorunsuz demeki okadar araştıma yapmışsınki bulamamışsın yukarıdaki linkten indirebilirsin yazılımı... tabiki birkaç eksik var makinada onları herkezbiliyor tabi enbüyük sıkıntı motorlu canaktaki kilitlenme ve premiyer sport kanaların açmaması altyapı desteyi olmadı için onun haricinde new2 deki kilitlenmeler bazı arkadaşlar şikayetçi ben ücretli server kulanmıyorum ama bazen free buldumda kullanıyorum tabi onlarda kilitlenme var ama bugün digium usta free server verdi birsorun yok gayet düzgün çalışıyor donma kilitlenme ve sayre yok bunu sakın yacılık ve reklam gibi algılamayın arkadaşlar eksik oldunda bende yazıyorum cünkü hepimiz aynı gemideyiz saygılar
                        cef dostum bende bunları yazdım kitlenme bendede çook nadir oluyor onuda onemsemiyorum (ayda 2-3 defa) ama bunu yazıonca insanlar farklı anladıkları için artık bende yazmaktan vazgeçtim motorlu çanakj kullanmıyorum ama motorlu çanakta donma olduğunu ve insanların canını çook sıktığını biliyorum.bende kullanmadığım için oyle bi sorun yok olanlarada hak veriyorum...

Yorum yap

bende kulanmıyorum beni kiler sabit.. motorlu çanak kurulumuna gitimimde farketim donma oldunu karşı tarafada anlatamıyorsunuz durumu makina arızalı sanıyorlar birsıkıntı oluyor birde tafsiye etim kişiler oluyor anlatamıyorsun kendini.. bende artık eskisigibi foruma yazı yazmıyorum neyaparsan yap kimseye yararlanamazsın dostum saygılar
                          DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

bende kulanmıyorum beni kiler sabit.. motorlu çanak kurulumuna gitimimde farketim donma oldunu karşı tarafada anlatamıyorsunuz durumu makina arızalı sanıyorlar birsıkıntı oluyor birde tafsiye etim kişiler oluyor anlatamıyorsun kendini.. bende artık eskisigibi foruma yazı yazmıyorum neyaparsan yap kimseye yararlanamazsın dostum saygılar
                            sana katılıyorum dostum bende eskısı kadar yazmıyorum artık ..yazınca arkadaşlar onların karşısındaymışız sanııyor yada onlara inanılmadığını düşünüyorlar halbukı tam tersi bende aynı cihazı kullanıyorum ve yenı yazılımı bende istiyoryum ..bu benımde cihazımı değerli kılacak .benımde şikayetlerim var.onlarıda çekınmeden yazıyorum.ama arkadaşlar bilgi paylaşımıyla şikayeti karıştıryorlar.

Yorum yap

CEF kardeşim cevap vermek için bu zamanı beklememin sebebi senin cevap yazdığın saatte görevdeydim acaba benmi yanılıyorum diye cihazı son bir kez daha denemeden cevap yazmak istemedim eve gelince senin verdiğin linkten 28.08.2007 yazılımını tekrar yükledim sonuç yine aynı USHUACHE üzerinde cihaz tps auto , pleas wait en son okey yazıyor fakat kanal açılmıyor buda herhalde tps auto nun çalışmadığını gösteriyor senin belirttiğin gibi araştırmadan ve bilmeden yazmayı pek sevmem fakat yinede bilgilendirmen için teşekkür ederim mahsuru yoksa sende cihazını bir kontrol et benim belirttiğim kanal sende tps auto ile açılıyor ise haber verirsen memnun olurum izmirden selamlar

Yorum yap

caner1960 arkadaşım bende aynı yazılımı kullanıyorum tps auto da sorun yok bütün kanallar izleniyor sen cihazını tekrar kontrol et istersen ben şuan hepsini izleyebiliyorum
                                Vu+duo Wetek play2
                                120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                                :manga:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X