• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ali Sami Yen'de Türkiye bayramı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ali Sami Yen'de Türkiye bayramı

Milli Takım, EURO 2008 yolunda gruptaki son maçında Ali Sami Yen'de Bosna Hersek'i konuk etti. Baştan sona heyecan dolu maçta Türkiye galip geldi ve adını finallere yazdırdı.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Bu kadar turk kanallarinin birisi boyle onemli gunde , onemli bir milli maci vermemeleri tam serefsizlik, insafsizlik vede nankorluk,dur yaziklar olsun boyle turk kanallarina, luzumsuz program gostermeye geldimi hepisi yaris ediyor, hani nerde trt

Yorum yap

Butun turk televizyoncularina tek sozum insaf yaziklar olsun , gunlerdir bu ani bekliyordum

Yorum yap

Bu kadar turk kanallarinin birisi boyle onemli gunde , onemli bir milli maci vermemeleri tam serefsizlik, insafsizlik vede nankorluk,dur yaziklar olsun boyle turk kanallarina, luzumsuz program gostermeye geldimi hepisi yaris ediyor, hani nerde trt yaziklar olsun

Yorum yap

arkadaş senin yanlışın var maçı atv kanalı verdi oda bizim yerli kanalımız
          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
          dreambox 500s

Yorum yap

stadda anons yapılıor allaşkına bağırın diye.böle bi ortamda ıkına sıkıla bi galibiyet ve ben bayram mayram görmedim.bu takımla bu teknik direktörle hiç bi şey olmaz.ulusoysuz maçtan sonra ağlıordu.sanki klüp başkanı...ee allah büyük ulusoysuzzz nasıl olsa seni bildiği gibi yapacak.
            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              stadda anons yapılıor allaşkına bağırın diye.böle bi ortamda ıkına sıkıla bi galibiyet ve ben bayram mayram görmedim.bu takımla bu teknik direktörle hiç bi şey olmaz.ulusoysuz maçtan sonra ağlıordu.sanki klüp başkanı...ee allah büyük ulusoysuzzz nasıl olsa seni bildiği gibi yapacak.
              Bayram havası varmış yazık!!!önünü göremeyen bir takım teknik ekip ve yönetim cidden şu ülkenin çok daha iyi yerlerde olması gerekirdi...grup 1. si Yunanistan değil kesinlikle biz olmalıydık...arkadaşın dediği gibi ıkına sıkına zar zor bir galibiyet ve 5 maç berbat top oynamamıza neden olan bir antrenör ile hala devam edicez...hangi zihniyet Sabri-Gökdeniz değişikliklerini açıklayabilir bilemiyorum topu ayağımızda tutmamız gerekirken tamamen geriye yaslandık oynadığımız rakipte Bosna idi...ne İtalya ne Fransa ne de İspanya gibi ekol ülkeler değildi...herşeye bir sünger çekip hatalardan bu kadar kolay mı sıyrılacaklar???

Yorum yap

arkadasim ben maci seyredemedim, atv den

Yorum yap

arkadaşım yurt dışındaysan eğer evet yayın yoktu yurtdışına...maalesef yine ellerine gözlerine bulaştırdılar her şeyi...
                  :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X