• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

''karar sizin''

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ''karar sizin''

''KARAR SİZİN''

ADI -------------: TÜTÜN

SOYADI--------- : SİGARA

ANA ADI------- -: YAPRAK

BABA ADI------ : KÖK

DOĞUM YERİ--- : TOPRAK

ÇİNSİ ----------: NİKOTİN

GÖREVİ --------: KANSER

ADRESİ-------- : İNSAN

DURAĞI --------: DUDAK

SOKAĞI-------- : GIRTLAK

CADDESİ------ -: BAGIRSAK

MAHALLESİ---- : AKÇİGER

KENTİ ----------: ÖLÜM

EŞİ------------- : AZRAİL

SONU---------- -: MEZAR

by.BABA MÜSLÜM

35 yıl ictikten sonra yaklaşık 3 yıl olcak bırakalı ALLAH herkese nasip etsin

Yorum yap

40 Yıl içtikten sonra 7 ay oldu bırakalı ve çok memnunum. Darısı diğer içen arkadaşların başına...

Yorum yap

halit beydeş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        35 yıl ictikten sonra yaklaşık 3 yıl olcak bırakalı ALLAH herkese nasip etsin
        Arsimet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        40 Yıl içtikten sonra 7 ay oldu bırakalı ve çok memnunum. Darısı diğer içen arkadaşların başına...
        Valla hocam ikinize de bravo ikinizde 9 yaşında sigaraya başlamış oluyorsunuz,oturup düşününce ben bu mereti nasıl içtim diye dediğiniz oluyor mu ? ( ben 89 da bıraktım düşündükçe kendime kızıyorum nasıl içtim diye,sevdiğim kişilere içmeyin diye nasihat'ta bulunuyorum ) tabii tercihide onlara bırakıyorun..
        İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

selam

ilk okula başladım sigaraya başladım ve astım hastasıyım hayatımı kabusa cevirdi ona ragmaen bırakamam bu mereti derdim 39 yaşında evlendim 40 baba oldum ALLAH bagışlarsa bir oglum oldu adını mustafa kemel koydum neyse yeni yeni konuşmaya başladı oglan bi arkadaşın ordaydım sıkıldı sanırım elimden cekerek gitmek istedigini alatıyor bende bi sigara daha iceyim gideriz babam dedim cevabı babam icme sigarayı beni seviyorsan oldu akşam rakımı ictim sigaramı ictim sabah aklım başıma geldi bir karış cocuk icilmemesi gerektigini biliyor biz hala iciyoz oymuş icmicem dedim yaklaşık 3 yıla gircem icmiyorum ve hala kendime sorarım nasıl bunca zaman bu pislige katlandım ve üstüne para vererek yaptım bunu uzun oldu ama ALLAH herkesi sevdigine bagışlasın darası her sigara icenin başına sigarasız günler keşke acık havada da yasaklasalarda sokakta o pis kokuya maruz kalmasak

Yorum yap

Hocam yeğenimize Allah uzun ömür versin,sağlıklı sıhatli günler nasip eylesin..
            İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X