• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 25.6.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

muti74 Nickli Üyeden Alıntı
    yazılımlar için çok teşekkürler emeğinize sağlık
    bakıyorum birçok arkadaşımız bazı konuda karamsar arkadaşlar size sadece şunu söyleyeceğim belki bizim bu yazılımların üstüne 5 tane tps fixli yazlım gelmiştir diğer serilere ama ultraya gelmedi çünkü gerek yoktu tps vız geliyordu bizim cihaza açıyordu ama diğerleri en ufak bir oynamada tps çöküyordu autoları yani ama bizimkiler hiç sorun yapmadı
    ben auto flan istemiyorum sadece softcam atılsın yeter benim için çünkü motorlu kullanıyorum ve amacım değişik uydularda ne var ne yok ilgilenmek ben bu uydu izleme işini hobi olarak yapıyorum ve tekrar söylüyorum ultra cihaz olarak diğer piyasadaki cihazlara her konuda fark atar özellik olarak ama ustalar biraz destek olsa yetecek başka birşey istemiyorum şahsi görüşüm
    saygılarımla
    aynen katılıyorum arkadaşım sana ultraya herkes kötüledi ama 9000 ultra gerçekten güzel bir cihaz...

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere çok teşekkürler. Nevcamd 2 çok güzel çalışıyor şu ana kadar (yaklaşık 3 saat) herhangi bir kilitlenme ve donma olmadı.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere çok teşekkürler. atla::mzk::firca:

Yorum yap

arkadaşlar bugün verilen yazılımda digitürk kartını kullanabilen varmı ben kullanmıyorum başka kart takıyorum mesala eski fan 4 kartı onla sorun yapmıyo ama dıgıtürkt lig tv üyeyim kanal açık fakat demamlı cryptoworks yazısı geliyor

Yorum yap

evet lig tv kartında sorun var ekrana devamlı yazı veriyor arada kartı gormuyor o yuzden eski yazılıma donus yaptım

insallah en kısa zamanda bu lig tv kartı sorununu + premiere nin gostermeyenlei icin yeni bir yazılım cıkar

Yorum yap

emeği geçen herkese tşk

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere çok teşekkürler. inşallah ana yazılımda kısa surede çıkar.

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler.yazılımı yükleyenler cryptoworks yazısı modül takılıp izlendiği zamanda sürekli çıkıyormu?yoksa sadece gömülüdemi yapıyor,deneyen varmı o şekilde?

Yorum yap

arkdaslar yeni yazilim ne icin yapildi 4 sayfa yorum var sadece newcamd2 de iyilesme var ve sanırım *** atılıyor yazıyor baska bir sey olmadımı ?
                    tps varmı polsat varmı ? digiturk kartı okuma problemi eklenmiş

Yorum yap

bolkarlı kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      emeği geçenlere teşekkürler.yazılımı yükleyenler cryptoworks yazısı modül takılıp izlendiği zamanda sürekli çıkıyormu?yoksa sadece gömülüdemi yapıyor,deneyen varmı o şekilde?
                      sadece gömülüde yapıyor ama lig tv kartında, eski fan kart vardı onu takınca yapmıyor, modül takılı olduğunda CrypWorks yazısı çıkmıyor ama newcamd kanallarını 2006 tuşlayıp devre dışı yapıyorum en altta kaydet eklenmiş ordan kaydediyorum ama şifreli kanalları gezerken devamlı bilgi yazısı çıkıyor tamam newcamd açıkken yapması normal ama kapalıyken yapması bana normal gelmedi

Yorum yap

evet şimdi çözdüm işi 2006 dan nevcamd devre dışı kaydet iş görmüyor ağ adres ayarları ok 1973000 devre dışı en altta kaydet yapınca bilgi yazısı gelmiyor

Yorum yap

yeni yazılımda kanal düzenlemesi yapılıp hafızalandıktan sonra radyo çıkyo ekrana diyim

Yorum yap

ben merak ediyorum test yazılımları nereye kadar.bide ne zman daha çok destek ilgi olcak

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              evet şimdi çözdüm işi 2006 dan nevcamd devre dışı kaydet iş görmüyor ağ adres ayarları ok 1973000 devre dışı en altta kaydet yapınca bilgi yazısı gelmiyor
                              digiturk kartında da gelmıyormu yazı

Yorum yap

hhd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                digiturk kartında da gelmıyormu yazı
                                dıgıtürk kartı sorunu devam ediyor newcamd1 bilgi yazısı sorununu hallettim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X